No «Elko» noliktavas nozog IT preces; izsludina 200 000 eiro atlīdzību par informāciju

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Aizvadītajās brīvdienās notikusi liela apmēra zādzība Baltijā lielākā informācijas tehnoloģiju (IT) produktu un risinājumu izplatītāja AS “Elko Grupa” noliktavā Rīgā. Noliktavā uzglabātās preces bija pilnībā apdrošinātas, tāpēc neradīs būtisku ietekmi uz uzņēmuma darbību, tomēr, ņemot vērā noziedzīgā nodarījuma apmērus, “Elko” izsludinājis līdz pat 200 000 eiro lielu atlīdzību par informācijas sniegšanu, kas varētu palīdzēt atklāt noziegumu.

Preces nozagtas no “Elko Grupas” noliktavas  biznesa parkā “Lidostas Parks”. Ielaušanās notikusi no blakus esošās noliktavas.

Uzņēmums prognozē, ka Baltijas un Austrumeiropas valstu tirgos šobrīd varētu ieplūst liels daudzums noziedzīgā ceļā iegūtu preču - mobilo tālruņu, portatīvo datoru, procesoru, video un atmiņas karšu.

“Aicinām nekavējoties atsaukties visus nozarē strādājošos partnerus, ja rodas aizdomas par kādas preces izcelsmi. Pēc pieprasījuma varam sniegt nozagto preču sēriju numurus salīdzināšanai, tāpat arī jābrīdina, ka nozagtās preces tālākpārdošana ir nelikumīga, un šo preču pārdevējiem vai pircējiem tā var tikt atsavināta,” informēja “Elko Grupa” direktors Svens Dinsdorfs.

Pie izmeklēšanas aktīvi strādā Valsts policija, kā arī apdrošinātāju nolīgtie izmeklētāji.

Savukārt atlīdzība par informāciju ir spēkā gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām.

“Elko” lūdz sniegt jebkādu informāciju, kas saistīta ar nozieguma pasūtītāju, izpildītāju un atbalstītāju identitāti, atrašanās vietu, preču pārvietošanas maršrutu un preču piedāvājumiem no neautorizētiem izplatītājiem. Detalizētāka informācija par ziņu sniegšanas kārtību pieejama “ELKO” interneta vietnē.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti