NEPLP locekļa kandidāts - Patriks Grīva

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Patriks Grīva kā pēdējo un pašreizējo darba vietu norādījis producēšanas un mārketinga kompāniju "beach lv". To viņš dibinājis 2008.gadā un pamatā nodarbojas ar mediju un sporta pasākumu producēšanu un organizēšanu. Grīva no 2011.gada marta līdz 2012.gada decembrim bijis arī programmu direktors un programmu vadītājs mediju grupā „SuperFM” tai skaitā “European Hit Radio” un “Radio Super FM”. Kandidāts amatā nodarbojies ar ētera programmas un radošā personāla vadību, kā arī programmas daļas budžeta pārvaldīšanu.

Dokumenti

Patriks Grīva - CV

Lejuplādēt

74.88 KB

No 2009.gada augusta līdz 2010.gada novembrim Grīva darbojies kā valdes loceklis pludmales centrā “Brazīlija”. Kandidāts nodarbojies ar uzņēmuma vadību, mārketinga tēla un stratēģijas vadību, personāla atlasi un apmācību, kā arī ar ikdienas vadību centrā.

Jau no 1994.gada Grīva strādājis dažādos radio kanālos “SWH Rock”, “SWH”, “Star FM”, “Mix FM”, “Skonto” “Fit FM” un “Star FM” kā programmu vadītājs, ētera režisors, raidījumu vadītājs, programmu direktors, diktors u.c.

Kopš 2001.gada Grīva darbojas arī sabiedriskajā organizācijā „Latvijas Pludmales volejbola līga” un ir arī tās dibinātājs un valdes loceklis.

Augstāko profesionālo izglītību uzņēmējdarbības vadībā kandidāts ieguvis biznesa augstskolā “Turība”, bet humanitāro zinātņu maģistra grādu kultūras menedžmenta specializācijā Latvijas Kultūras akadēmijā.

Plašāku kandidāta motivāciju un CV var aplūkot rakstam pievienotajos dokumentos.

2013.gadā Grīva pieteicies arī konkursā par Latvijas Televīzijas valdes locekli programmu attīstības jautājumos, tomēr amatu toreiz neieguva. 

Pieteicēji: Biedrība “Par legālu saturu”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti