NEPLP locekļa kandidāts – Ivars Āboliņš

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 4 mēnešiem.

Ivars Āboliņš aptuveni 15 gadus darbojies kā žurnālists - sākotnēji dažādos medijos atspoguļojis kriminālziņas, bet lielāko darba pieredzi guvis dzīvesstila žurnālos kā "Playboy" un "Klubs". Kā pēdējā darba vieta norādīta Latvijas Televīzijas (LTV) Programmu daļa, kur nedaudz vairāk kā pusgadu bijis satura redaktors izklaides un sporta raidījumiem.

Kā liecina Āboliņa CV, viņš darba gaitas sāka 2000.janvārī, sākot strādāt par žurnālistu laikrakstā "Fakts", kur specializējas kriminālo notikumu apstoguļošanā. Tā paša gada augustā pārgāja darbā laikrakstā "Neatkarīgā Rīta Avīze", kur nepilnus divus gadus turpināja aprakstīt kriminālās norises.

2002.gada jūlijā pārgāja darbā uz Latvijas Radio, kur strādāja aptuveni gadu, specializācija - kriminālziņas. 2003.gada augustā pārgāja darbā uz laikrakstu "Diena", kur Āboliņš kā žurnālists strādāja divus gadus, pamatā atspoguļojot Rīgas domes darbu.

2005.gada augustā pārgāja darbā uz žurnālu "Klubs" - žurnālista amata pienākumos bija gatavot intervijas un pētnieciskos rakstus. To turpināja žurnālā "Sestdiena", kur darbojās no 2010.gada marta.

Dokumenti

Izglītības un kultūras centra vēstule Āboliņa atbalstam

Lejuplādēt

26.29 KB

Rīgas Āgenskalna baptistu draudzes vēstule Āboliņa atbalstam

Lejuplādēt

36.09 KB

Jaunatnes organizācijas "Apollo 13" vēstule Āboliņa atbalstam

Lejuplādēt

43.7 KB

Ivara Āboliņa CV

Lejuplādēt

96.67 KB

Bet jau tā paša - 2010.gada augustā - pārgāja darbā uz citu SIA "Izdevniecība "Dienas žurnāli"" izdoto žurnālu "Playboy", kur strādāja līdz 2015.gada janvārim. Pirmos gadus bija žurnāla galvenā redaktora vietnieka amatā, kur pienākumos ietilpa budžeta plānošana un kontrole, attīstības plānu izstrāde u.c.

Āboliņš savā CV norāda, ka divus mēnešus 2013.gada sākumā pienākumos bija žurnāla "Playboy" plānošana kopā ar ekspolitiķa Andra Šķēles kādreizējo padomnieku Jurģi Liepnieku, kurš īsu laiku ieņēma žurnāla galvenā redaktora amatu. Pēc Liepnieka par žurnāla galvenā redaktora vietas izpildītāju 2013.gada martā iecēla Āboliņu, kurš šos panākumus pildīja līdz 2015.gada janvārim.

No 2015.gada gada janvāra līdz tā paša gada jūnijam Āboliņš strādāja par galvenā redaktora vietnieku žurnālā "Sestdiena", bet no 2015.gada jūlija līdz 2016.gada februārim strādāja augstāk minētajā amatā LTV.

Jau ziņots, ka Āboliņš pērn pavasarī pieteicās konkursā uz LTV valdes locekļa amatu programmu attīstības jautājumos. Saistībā ar to izskanēja, ka Āboliņš ir Nacionālajai apvienībai (NA) simpātisks kandidāts. Āboliņš gan toreiz norādīja, ka viņu nekas nesaista ar NA: "Nē, tikai tas, ka es pazīstu un esmu kopā ceļojis ar Egilu Helmani, tas arī viss."

NEPLP pērn aprīlī LTV valdes locekļa satura attīstības jautājumos amatā pārvēlēja Sergeju Ņesterovu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti