Nakts sēņošana Kārsavas novadā aicina jau septīto gadu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem un 8 mēnešiem.

Vēlā sestdienas vakarā Kārsavas novada dabas parkā „Numernes valnis” notiks viens no šai pusē gaidītākajiem rudens pasākumiem – nakts sēņošanas festivāls „Ejam bekot!”. Festivāls jau septīto gadu pēc kārtas kopā pulcēs nakts sēņošanas entuziastus no tuvākas un tālākas apkaimes. Uz azartisko nakts pasākumu aicina Kārsavas novada pārstāve Antra Lipska.

Antra Lipska
00:00 / 00:30
Lejuplādēt

„Nakts sēņošanas festivāls „Ejom bakuot!” ir vienīgais nakts sēņošanas pasākums Latgalē, kas pulcē vairāk nekā 100 dabas mīļotājus un azartiskus sēņotājus. Komanda sastāv no trīs dalībniekiem, kuri ir nodrošinājušies ar sēņošanas ekipējumu – groziņu, nazīti, lukturīti un laika apstākļiem piemērotu apģērbu. Tradicionāli sēņotāji tiks cienāti ar gardu zupu un atradumi tiks izvērtēti dažādās kategorijās. Un šovakar būs muzikāls vakars pie ugunskura.”

Interesenti aicināti plkst. 21.00 ierasties uz komandu reģistrāciju. Arī apģērbs un apavi, kas piemeklēti atbilstoši laika apstākļiem, palīdzēs justies enerģiski visa festivāla gaitā.

Tradicionāli sēņotāju loms tiks vērtēts vairākās nominācijās, kurām tiks pasniegtas piemiņas balvas, bet zupa, kas tapusi meža vidū, būs jo īpaši sātīgs noslēgums sēņu medībām. Pēc apbalvošanas kopā ar mūziķi Arni Slobožaņinu baudīsim maģisko nakti pie ugunskura.

Tikšanās vieta pēc GPS koordinātēm: 56.846549, 27.4798143 un kartē šeit.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti