Nākamnedēļ būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos, izņemot maršrutu autobusiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 9 mēnešiem.

No 15. līdz 19. augustam būs slēgta satiksme pār Gaujas tiltu Strenčos uz reģionālā autoceļa Smiltene–Strenči (P25) (28,34. km). Tur notiks pagaidu tilta demontāžas darbi, kuru laikā no plkst. 6.00 līdz 22.00 satiksme būs slēgta, bet pa nakti tilts būs atvērts satiksmei. Izņēmums būs maršruta autobusu satiksme, kas notiks bez ierobežojumiem, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Apbraukšanas maršruti no Rīgas puses: 

  • Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Apbraukšanas maršruti no Smiltenes puses: 

  • Gaujas labajā krastā var nokļūt pa autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Valmieru), tālāk braucot pa Valmieras apvedceļu un Valmieras šoseju (A3) uz Strenčiem.

Apbraukšanas maršruti no Valkas puses:

  • Gaujas kreisajā krastā var nokļūt pa Valmieras šoseju (virzienā uz Valmieru), turpinot ceļu pa Valmieras apvedceļu un autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) (virzienā uz Smilteni) līdz Jaunvālei, nogriežoties uz Trikātu un Strenčiem.

Autovadītāji aicināti pievērst uzmanību ceļazīmēm un plānot papildu laiku ceļā.

Remontdarbi uz vēsturiskā tilta pār Gauju pie Strenčiem notiek kopš 2021. gada vasaras, vienlaikus ar tiem Smiltenes pusē, ap 700 metru posmā aiz tilta, pārbūvē autoceļu P25. Darbus veic SIA "8 CBR" par līgumcenu 1 657 941 eiro no valsts budžeta līdzekļiem. Pārbūves projekta autors ir SIA "Projekts 3", būvuzraudzību veic SIA "Būvju profesionālā uzraudzība".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti