Mediju uzraugs darba grupā vētīs gan Latvijas Radio, gan LTV darbinieku algas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 4 mēnešiem.

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) uzdevusi Latvijas Radio valdei līdz aprīlim iesniegt radio darbinieku darba noslodžu auditu. Tāpat mediju uzraugs nolēma darba grupā izvērtēt sabiedrisko mediju darba samaksas sistēmu, informēja NEPLP.

Pēc Latvijas Radio darbinieku paustās neapmierinātības ar darba atalgojumu un valdes darbu NEPLP uzklausīja Latvijas Radio valdes redzējumu un uzdeva tai martam iesniegt informāciju par Latvijas Radio pamatalgu un piemaksu sistēmu. Savukārt līdz aprīlim valdei jāiesniedz Latvijas Radio darbinieku darba noslodžu auditu.

NEPLP nolēma izveidot Darba grupu sabiedrisko mediju darba samaksas sistēmas izvērtēšanai, kurā kopīgi strādās Latvijas Radio un Latvijas Televīzija (LTV) valdes locekļi, kā arī NEPLP locekļi.

Darba grupa izvērtēs darba samaksas sistēmu abos sabiedriskajos medijos

un sagatavos priekšlikumus nepieciešamajam papildu finansējumam 2018.-2020.gadam.

Savukārt līdz 23. februārim NEPLP loceklis Ivars Āboliņš iecerējis iesniegt saviem kolēģiem ziņojumu un redzējumu par Latvijas Radio darbību.

Jau ziņots par Latvijas Radio darbinieku neapmierinātību ar atalgojumu un valdes darbu, kā arī gatavību rīkot protesta akcijas. Mediju uzraugs un politiķi to vērtē kā satraucošu situāciju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti