Mārupē pasta sūtījumā ievietota šķidruma dēļ slimnīcā nonāk divas darbinieces

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 10 gadiem un 3 mēnešiem.

Mārupes pasta nodaļā sūtījumā ievietota pagaidām neidentificēta šķidruma dēļ divas Latvijas Pasta darbinieces nogādātas slimnīcā, informēja uzņēmumā.

Latvijas Pasta Mārupes pasta nodaļā kāda klienta sūtījumā ievietots pagaidām neidentificēts šķidrums, kas izsūcies no divām sūtīšanai nodotām pakām. Tas izraisījis darbinieču veselības pasliktināšanās ārējus simptomus.

Darbiniecēm sajūtot veselības pasiktināšanās simptomus, izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, kas darbinieces hospitalizējis. Pasta darbinieces patlaban ir nogādātas slimnīcā.

Savukārt Mārupes pasta nodaļa slēgta uz nenoteiktu laiku.

Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa informē, ka pēc Latvijas Pasta aicinājuma uz Mārupes pasta nodaļu izsaukti gan Latvijas Infektoloģijas centra, gan Valsts policijas un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvji.

Pasts aicina klientus pasta pakalpojumu saņemšanai izmantot Mārupei tuvāko pasta nodaļu pakalpojumus. Speciālisti arī atgādina, ka šķidrumus pa pastu nedrīkst pārsūtīt vispār, un šajā gadījumā klients maldinājis pasta darbiniekus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti