Ludzas novadā pārbūvei slēdz tiltu pār Čodarānu upi uz autoceļa Malzūbi–Perekļi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 10 mēnešiem.

Ludzas novada Blontu pagastā uz vietējā autoceļa Malzūbi–Istalsna–Perekļi (V506) (16,3. kilometrā) sāk pārbūvēt tiltu pār Čodarānu upi. No otrdien līdz 2023. gada sākumam tilts būs slēgts satiksmei, informēja uzņēmumā “Latvijas Valsts ceļi”. 

Līdz būvdarbu beigām satiksmi organizēs pa apbraucamajiem ceļiem Briģi–Krivanda–Cibla–Seļekova (V508), Kārsava–Ludza–Ezernieki (P49) un Seļekova–Degļova–Goliševa (V507). 

Gājēju kustībai uzstādīs pagaidu tiltu. 

1961. gadā būvēto tērauda siju tiltu ar koka klāju nojauks un tā vietā izbūvēs jaunu monolītu dzelzsbetona caurteku. Darbu laikā uzbūvēs caurtekas pamatus, kā arī pārgāznes konstrukciju, kas nepieciešama, lai saglabātu augštecē esošā uzstādinājuma ūdens līmeni. Pirms uzsāks pārbūves darbus, uzstādinājumu pie tilta pakāpeniski nolaidīs, un būvdarbu laikā saglabāsies dabīgā upes caurplūde. Pēc darbu pabeigšanas ūdens tiks uzpludināts, atjaunojot līmeni, kāds bijis pirms pārbūves.

Izbūvēs arī uzbērumu, nostiprinās nogāzes un gultni. Pārbūvētajā posmā uzstādīs drošības barjeras un veiks nepieciešamos labiekārtošanas darbus. 

Būvdarbus veic SIA “Būvinženieris” par līgumcenu 520 058,80 ar pievienotās vērtības nodokli. Pārbūves projekta autors ir SIA “Projekts 3”, būvuzraugs “SIA Būvju profesionālā uzraudzība”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti