LU Botāniskajā dārzā pēdējo dienu apskatāms «Ziemas gaismas dārzs»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Šis ir pēdējais ziemas vakars, kad LU Botāniskais dārzs atvērts līdz desmitiem vakarā. Turpmāk tas atgriezīsies ierastajā režīmā un līdz pavasarim durvis slēgs četros pēcpusdienā.

LU Botāniskajā dārzā pēdējo dienu apskatāms «Ziemas gaismas dārzs»
00:00 / 00:58
Lejuplādēt

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā šodien pēdējo dienu apskatāms projekts „Ziemas gaismas dārzs”. Tas izrādījies tik apmeklētāju iecienīts, ka rīkotāji aicina uz Botānisko dārzu doties ar sabiedrisko transportu, jo var būt grūtības novietot privāto auto.

Dārzā izvietoti vairāk nekā 20 gaismas objekti, kurus pēc uzņēmuma „Untitled” ierosmes veidojuši pazīstami šovu, koncertu un instalāciju gaismu mākslinieki. LU Botāniskais dārzs šo sadarbību vērtē kā veiksmīgu un cer ko līdzīgu īstenot arī šī gada nogalē, stāsta Botāniskā dārza pārstāve Dainuvīte Roginska.

"Protams, gaidījām daudz cilvēku un cerējām, ka nāks, bet bija grūti paredzēt, kā sanāks. Tas ir pirmais gads, ieeja ir par maksu – pieci eiro. Bet ļoti priecājamies, ka interese ir liela, cilvēki nāk un Botāniskais dārzs pa vakariem atdzīvojas. Parasti, iestājoties tumšajam laikam, tas strādā tikai līdz četriem vakarā un tumsā dzīvo savu dzīvi. Bet tagad tas ir pieejams apmeklētājiem. Pa vakariem gan nestrādā siltumnīcas, kas ir pieejamas ziemas laikā, pastaigāties var tikai pa āra teritoriju, bet domāju, ka arī tas vairo interesi par Botānisko dārzu kā tādu. Ir dzirdētas daudzas atsauksmes, ka cilvēki pēc tam grib atnākt arī pa dienu, ieraudzīt, kā te izskatās, kad kaut kas zied, apskatīt palmas. Tas ļoti iepriecina, ka šis pasākums rada arī interesi par to, ko mēs darām ikdienā," tā Roginska.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti