LTV: «Rīgas kartes» bijušo valdes locekli Tulovski un sabiedrisko attiecību speciālistu Federu tur aizdomās par naudas izkrāpšanu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Par iespējamu krāpšanu lielā apmērā Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) rosina uzsākt kriminālvajāšanu pret uzņēmuma "Rīgas karte" bijušo valdes locekli Pāvelu Tulovski un sabiedrisko attiecību speciālistu Gintu Federu, liecina Latvijas Televīzijas (LTV) rīcībā esošā informācija.

Feders komentārā LTV atzina: "Izmeklēšanas iestādei sniegti mani izvērsti paskaidrojumi, un es ļoti ceru, ka amatpersonas ar tiem iepazīsies un, izvērtējot tos, secinās, ka tur pārkāpumu nav."

KNAB, neminot personu vārdus, informēja, ka birojs šonedēļ rosinājis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret kādu bijušo Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrības meitas uzņēmuma valdes locekli un kādas sabiedrisko attiecību aģentūras valdes priekšsēdētāju par iespējamu krāpšanu lielā apmērā.

Bijušajai valsts amatpersonai tiek inkriminēta arī iespējama dokumentu viltošana, savukārt sabiedrisko attiecību aģentūras vadītājam – dokumentu viltošana mantkārīgā nolūkā.

KNAB norādīja, ka krimināllietas materiāli satur ziņas par to, ka bijusī valsts amatpersona ar sabiedrisko attiecību aģentūras valdes priekšsēdētāju viltoja dokumentu par sabiedrisko attiecību pakalpojumiem, kas netika sniegti.

Tādā veidā viņi no Rīgas pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrības meitas uzņēmuma varētu būt izkrāpuši finanšu līdzekļus 43 076 eiro apmērā.

Izmeklētie noziedzīgie nodarījumi īstenoti laika posmā no 2018. gada 27. jūlija līdz 2019. gada 30. janvārim.

KNAB kriminālprocesu uzsāka 2021. gada 20. septembrī aizdomās par dokumentu viltošanu un krāpšanu lielā apmērā.

Nosūtot krimināllietas materiālus Noziedzīgu nodarījumu valsts institūciju dienestā izmeklēšanas prokuratūrai, KNAB noslēdzis attiecīgo pirmstiesas izmeklēšanu. Pašlaik prokuratūrai kā procesa virzītājai jālemj par krimināllietas turpmāko virzību.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Lai skatītu šo resursu, mums ir nepieciešama jūsu piekrišana sīkdatnēm.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti