Līvānu novadā atjaunots Daugavpils šosejas segums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 6 mēnešiem.

Daugavpils šosejas (A6) posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem Daugavpils virzienā (176,16.-189,89. kilometros) atjaunots ceļa segums, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.

Būvdarbu ietvaros arī labots ceļa profils, sakārtota ūdens novades sistēma, ko noslēdza ar jaunas asfalta virskārtas ieklāšanu.

Būvdarbus veica SIA “Binders” par līgumcenu 2 miljoni eiro (ar pievienotās vērtības nodokli), ko sedz no valsts budžeta papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros. Šajā posmā vēl palicis ātruma ierobežojums 70 kilometriem stundā. 

Daugavpils šosejas segums šogad atjaunots arī:

  • posmā no satiksmes mezgla krustojumā ar Rīgas apvedceļu A5 (Salaspils–Babīte) līdz Ikšķilei (17,328.-28,000. km), kur strādāja AS A.C.B.;
  • posmā no Skrīveriem līdz Aizkrauklei (81,767.-87,653. km), kur strādāja SIA “Via”;
  • posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem aiz Daugavpils (238,75.-247,90. km), kur strādāja SIA “Binders”.

Vēl turpinās un nākamgad tiks pabeigti segas pārbūves darbi pie Pļaviņām posmā starp abiem rotācijas apļiem (129,33.-132,60. km) un līdz pat tiltam pār Aivieksti. Šie būvdarbi ietver šķembu slāņa daļēju nomaiņu un daļēju reciklēšanu, ko nosegs trīs kārtas asfalta.

Pārbūvē rotācijas apli krustojumā ar Daugavas ielu (pievedceļu Pļaviņām V959) un krustojumu ar Lielo ielu, bet ceļa pārvadu pār dzelzceļu būvē no jauna. Tur strādā SIA “Via” par līgumcenu trīs miljoni eiro (ar PVN), ko sedz no valsts budžeta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti