Līgo svētku laikā policija rīkos masveida reidus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

No sestdienas, 20.jūnija līdz 25.jūnijam Valsts policija strādās pastiprinātā režīmā, lai kontrolētu, vai transportlīdzekļu vadītāji pie stūres nav sēdušies alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē. Visā Latvijā norisināsies masveida reidi, liecina policijas informācija.

Pirmssvētku un svētku dienās ceļu policija visā Latvijā rīkos reidus, tostarp būs arī masveida reidi, kuru laikā, tāpat kā iepriekšējā gadā, uz valsts galvenajiem ceļiem pārbaudīs katru šoferi.

Tāpat policisti sekos līdzi tam, vai transportlīdzekļu vadītāji nepārsniedz atļauto braukšanas ātrumu un ievēro pārējos ceļu satiksmes noteikumus.

Papildus likumsargi pievērsīs uzmanību arī mazāk aizsargāto ceļu satiksmes dalībnieku pārkāpumiem, vienlaikus skaidrojot riskus, kas rodas, ja kājāmgājēji, velosipēdisti un motociklu vadītāji neievēro ceļu satiksmes noteikumus un rada apdraudējumu ceļu satiksmes drošībai.

Šī gada pirmajos piecos mēnešos alkohola reibumā pie stūres sēdušies jau 1634 transportlīdzekļu vadītāji, gandrīz tikpat liels skaits iereibušu šoferīšu konstatēts arī pērn – 1584. Pagājušajā gadā Līgo un Jāņu dienā pie stūres reibumā pieķerts 51 šoferis.

Tādēļ arī šogad Valsts policija aicina šoferus izvērtēt svētku svinēšanas gaitu un, ja ticis lietots alkohols, nesēsties pie stūres. Pat, ja ir šķietami laba pašsajūta arī nākamajā dienā pēc alkoholisko dzērienu lietošanas, policija aicina vēl atturēties vadīt transportlīdzekli, jo aizvien ir iespējama alkohola klātbūtne asinīs. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti