Lieldienās ir izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 3 mēnešiem.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

"Rīgas satiksme" informē, ka Lieldienās - no 6. līdz 9.aprīlim - būs izmaiņas sabiedriskā transporta, autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbībā, kā arī darba dienu braukšanas karšu lietošanas kārtībā, informē "Rīgas satiksmes" preses sekretārs Viktors Zaķis.

6.aprīlī (piektdiena) un 9.aprīlī (pirmdiena) sabiedriskais transports (tramvaji, trolejbusi, autobusi) kursēs pēc brīvdienu kustības grafika, savukārt minibusi kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta.

Nakts satiksmes maršruti tiks organizēti naktī no 5. uz 6.aprīli, naktī no 6. uz 7.aprīli, naktī no 7. uz 8.aprīli un naktī no 8. uz 9.aprīli. Atgādinām, ka nakts satiksmes maršrutos biļeti var iegādāties tikai pie transporta līdzekļa vadītāja un biļetes cena ir Ls 1.00.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darba dienām, lūdzam ievērot, ka 6. un 9.aprīlī braukšanas kartes, kas paredzētas darba dienām, nav derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Iedzīvotāju ērtībām 6., 8. un 9.aprīlī darbosies viens klientu apkalpošanas centrs - Spīķeru ielā 1 (no plkst.10:00 - 16:00). Savukārt 7.aprīlī strādās visi klientu apkalpošanas centri pēc sestdienas darba režīma ( no plkst.10:00 - 16:00).

Maksas autostāvvietas, kuras apkalpo "Rīgas satiksme" 6., 8. un 9.aprīlī varēs izmantot bez maksas, izņemot autostāvvietas, kas darbojas Vecrīgā - tur par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt 7.aprīlī autostāvvietas darbosies pēc sestdienas režīma.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv, sociālajos tīklos twitter, facebook, draugiem.lv vai zvanot pa bezmaksas tālruni 80001919.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti