Lems par naudu valsts materiālo rezervju atjaunošanai, no kurām sūtīta palīdzība Ukrainai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Otrdien valdība lems par naudas - 29 tūkstošu eiro - piešķiršanu valsts materiālo rezervju atjaunošanai un Latvijas Sarkanajam Krustam, kas uz Ukrainu nosūtīja humānās palīdzības kravu ar medicīnas precēm un materiāliem protestos cietušajiem.

Kravas sagatavošanā tika izmantoti valsts materiālajās rezervēs esošie resursi. Savukārt kravas nogādāšanu organizēja Latvijas Sarkanais Krusts.

"Lēmums bija darīt to caur Sarkano Krustu. Mēs toreiz sazinājāmies ar Ukrainas Sarkano Krustu, precizējām, kā Ukrainas kolēģiem varam palīdzēt. Viņi lūdza medikamentus, pārsienamos materiālus, vienreizējās infūzijas sistēmas un tamlīdzīgas lietas, kuras bija paņemtas no neatliekamo rezervju bāzēm, kuras pārrauga Veselības ministrija. Un par šo summu tās rezerves tiek atjaunotas - tas, kas tika izņemts un aizvests uz Ukrainu. Mēs no savas puses pievienojām mūsu lietas, un tika papildus iepirkti materiāli un medikamenti par naudu, ko saziedoja Latvijas iedzīvotāji. Bet proporcionāli lielākā lauvas tiesa ir no Latvijas rezerves noliktavām," stāsta Latvijas Sarkanā Krusta ģenerālsekretārs Uldis Līkops.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti