«Latvijas pasts»: Iedzīvotāji gadu no gada būtiski nemaina tradīciju abonēt preses izdevumus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Latvijas iedzīvotāji gadu no gada būtiski nemaina tradīciju abonēt preses izdevumus, pastāstīja "Latvijas pasta" valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.

Tradicionālā abonēšanas kampaņa sāksies 1. oktobrī ar aicinājumu "Apetīte rodas lasot!". Vilcāns norādīja – bažas par to, ka abonēšanas apjoms kritīsies, ir ik gadu, bet reālā situācija ir iepriecinoša. 

«Latvijas pasts»: Iedzīvotāji gadu no gada būtiski nemaina tradīciju abonēt preses izdevumus
00:00 / 03:31
Lejuplādēt

"Tā ir zināma tradīcija, un mēs ceram, ka tā turpināsies pēc iespējas ilgāk. Katru gadu mēs varbūt bažījamies, ka kritums būs daudz lielāks, bet pēdējos gados tas ir bijis ļoti niecīgs vai pat tuvu nullei. Līdz ar to es teiktu, ka šī tradīcija [abonēt] ir joprojām spēkā," stāstīja Vilcāns.

Šogad kopumā ir iespējams abonēt vairāk nekā 420 Latvijas un ārvalstu laikrakstus un žurnālus. Vilcāns norādīja, ka lielākoties Latvijas iedzīvotāji pasūta vietējos preses izdevumus.

"Un tā ir tāda samērā nemainīga tendence. Jā, varbūt pirms dažiem gadiem parādījās nedaudz vairāk ārvalstu preses izdevumu, bet kopumā šis apjoms ir niecīgs," stāstīja Vilcāns.

Latvijas Radio uzrunātie rīdzinieki atklāja, ka preses izdevumus lasa, bet ne vienmēr tos abonē, jo dod priekšroku gan žurnālu un avīžu iegādei kioskā, gan interneta saturam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti