Krustpunktā

Andris Sprūds: Lielbritānija spēlē vairākas spēles

Krustpunktā

Kā augstākās izglītības reforma uzlabotu un ietekmētu studiju programmas

LB prezidents Ilmārs Rimšēvičs: Lai nebūtu jāceļ nodokļi, ir jāveic strukturālās reformas

Latvijas Banka īpašās monētas grasās pārdot arī internetā

Sākot no 1.jūlija, Latvijas Banka īpašās monētas varētu pārdot internetā, intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs.

"Ņemot vērā ažiotāžu, kāda ir ap LB monētām, mēs esam nolēmuši līdz 1.jūlijam ne tikai likvidēt mākslīgo rindu, bet arī ieviest īstu "online" tirdzniecību, kurā jūs varat ieiet un uzreiz nopirkt monētu. Es ceru, ka mums izdosies īstenot šo projektu," viņš pauda.

Tādējādi banka ar tirdzniecību tiešsaistē cer atrisināt situāciju, ka cilvēki piesakās uz monētu, taču nepaņem to, tādējādi liedzot arī citiem iespēju to iegūt. Tāpat monētu iegāde internetā varētu mazināt lielo uzpircēju iespējas tās iegādāties lielos apjomos.

Banka portālam lsm.lv uzsver, ka cilvēki varēs monētas iegādāties monētu vietnē, aizstājot rezervēšanu ar vēlāku izpirkšanu. Tā cer, ka monētas pirks vairākos kanālos - bankas kasēs Rīgā un Liepājā, kā arī ar Latvijas un ārvalstu numismātikas produktu tirgotāju starpniecību.

Banka skaidro, ka šāda sistēma izveidota, lai monētas varētu iegādāties tie, kas nedzīvo Rīgā, Liepājā vai to tuvumā, kā arī atzīst, ka nākotnē monētas pārdos internetā.

Latvijas Banka šogad plāno izdot sešas īpašās monētas: "Pasaku monēta III. Vecīša cimdiņš", "Zelta saktas. Pakavsakta", E. Veidenbauma daiļradei veltīta monēta, latviešu tautasdziesmām veltīta monēta, Latgales latviešu kongresa simtgadei veltīta monēta un Inovatīvā monēta.

Saistītie raksti
2 komentāri
Skolnieciņš
Es neticu Latvijas Bankai... Es necienu Latvijas Republiku... Esmu Skolnieciņš. Esmu īsts latvānis, proti, Latvānijas pilsonis! Ko man dos šī monēta? Neko!!! Skolnieciņa dzīvē ir visādi gājis... Tagad viss ir labi... Māte saņem 94€ lielu 2.grupas pensiju, tēvs saņem 116€ lielu 2.grupas pensiju (no 2017.gada decembra būs 230€ pilnā vecuma pensija), mana ome saņem 214€ vecuma pensiju. Es tagad saņemu 31€ trešā bērna pabalstā un 106€ celiākijas ēdināšanas pabalstā, un 106€ invaliditātes pensijā... Patiesā cieņā, Skolnieciņš Kauns dzīvot Latvijā!!! © Skolnieciņš 1999-bezgalība ¦~{
LV
Katrs pats savas laimes kalējs.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti