«Latvijas Autoceļu uzturētāju» pamet Nešpors; turpmāk vadīs Vilnis Vitkovskis

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 8 mēnešiem.

Valsts akciju sabiedrības "Latvijas Autoceļu uzturētājs" (LAU) līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors ir nolēmis atstāt amatu, lai pieņemtu jaunus profesionālos izaicinājumus, un viņa vietā uzņēmumu vadīs Vilnis Vitkovskis, informēja LAU.

LAU padomes priekšsēdētājs Uldis Reimanis norādīja, ka Vitkovskis sevi pierādījis, tāpēc viņš iecelts uzņēmuma vadībā.

"Pateicoties valdes līdzšinējam darbam, kopīgajiem lēmumiem, līdzatbildībai un profesionalitātei, ir panākta uzņēmuma attīstība. Šo teju trīs gadu laikā Vitkovskis sevi ir apliecinājis kā profesionāli, kuram ir nepieciešamās kompetences, lai turpinātu uzņēmumu attīstīt un sasniegt izvirzītos mērķus – būt konkurētspējīgiem tirgus dalībniekiem un nodrošināt kvalitatīvu ikdienas uzturēšanas darbu veikšanu visā valsts teritorijā. Tāpat Vitkovskis ir aktīvi iesaistījies LAU darbības efektivitātes uzlabošanā, tādējādi stiprinot uzņēmuma darbības ilgtspēju. Iesāktais attīstības virziens tiks turpināts, nodrošinot uzsākto darbu pēctecību, lai sniegtu stabilu uzņēmuma izaugsmi," norādīja Reimanis.

Nešpors LAU strādāja kopš 2017. gada novembra, un amatu viņš atstās 7. septembrī. Vitkovskis no 2017. gada novembra tika iecelts LAU valdes locekļa amatā. Tāpat Vitkovskim ir vairāk nekā desmit gadu pieredze pašvaldību darbā, lielu infrastruktūras objektu īstenošanā, kā arī vidējā un augstākā līmeņa vadītāja pieredze. Vitkovskis ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā Manheimas Universitātes Biznesa skolas un ESSEC Biznesa skolas apvienotā programmā.

Uzņēmuma padome valdes locekļa amatā iecēlusi Ritu Kubarko. Viņai ir vairāk nekā 20 gadu pieredze finanšu jomā.  Kubarko teju 15 gadus ir LAU Finanšu departamenta direktore, kā arī no 2006. līdz 2009. gadam ieņēma LAU valdes locekles amatu, bijusi VAS "Centrālā reģiona ceļi" valdes locekle un finanšu direktore. Kubarko ir ieguvusi maģistra grādu inženierzinātnēs Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī uzņēmējdarbības vadībā ar kvalifikāciju ''Uzņēmumu un iestāžu vadītājs'' biznesa augstskolā "Turība".

Darbu uzņēmuma valdē turpina valdes loceklis Oskars Zemītis, kurš tajā strādā kopš 2012. gada decembra.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti