Lāčplēša dienā zemessargus aicina ierasties darbā formas tērpos

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 7 mēnešiem.

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, atzīmējot Latvijas armijas izšķirošo uzvaru Latvijas Neatkarības karā, Nacionālie bruņotie spēki (NBS) organizē akciju "Lepojos būt sardzē par Latviju", kuras laikā zemessargi tiek aicināti ierasties darbā formas tērpā, informēja NBS. 

Akcijas mērķis ir demonstrēt Latvijas sabiedrības gatavību iesaistīties valsts aizsardzībā un mudināt vēl neizlēmušos Latvijas iedzīvotājus pievienoties Zemessardzei, jo valsts aizsardzība ir visas sabiedrības kopīga atbildība, norādīja NBS.

Dalība akcijā ir brīvprātīga, un tās laikā zemessargi, iepriekš saskaņojot ar sava civilā darba vadību, ierodas darba vietā formas tērpā. Zemessargi, komunicējot sociālās tīklošanās vietnēs, drīkst publicēt fotogrāfijas ar sevi formastērpā šajā dienā, norādot tēmturi "#LatvijasSardzē". Akcijā nevar piedalīties tie zemessargi, kuri darba laikā izmanto speciālo apģērbu.

NBS atzīmēja, ka Zemessardze ir lielisks piemērs Latvijas pilsoņu brīvprātīgai iesaistei mūsu valsts aizsardzībā, kas ir visas mūsu sabiedrības kopēja atbildība. Zemessardze – tā ir iespēja ikvienam Latvijas pilsonim saliedētā komandā ne tikai apgūt militārās pamatiemaņas, bet arī iegūt noderīgas zināšanas un prasmes, kas nepieciešamas, lai krīzes situācijā aizsargātu savu ģimeni un aizstāvētu Latviju. Vienlaikus dienests Zemessardzē ir iespēja uzlabot savu vispārējo fizisko sagatavotību, veselību un paplašināt savu redzesloku, piedaloties militārajās mācībās gan Latvijā, gan ārvalstīs, norādīja NBS. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti