Lāčplēša dienā Rīgā transportlīdzekļiem slēgs 11. novembra krastmalu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 7 mēnešiem.

Piektdien, 11. novembrī, visas dienas garumā Rīgā noritēs vairāki Lāčplēša dienai veltīti pasākumi, kuru laikā spēkā būs satiksmes ierobežojumi. Transportlīdzekļiem tiks slēgta 11. novembra krastmala. Tāpat vietām tiks aizliegta transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana, informēja pašvaldībā.

Lāčplēša dienas vakarā no plkst. 17 līdz pat pusnaktij transportlīdzekļu satiksmei būs slēgta 11. novembra krastmala posmā no Akmens tilta līdz Muitas ielai. Transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana šajā ielas posmā būs liegta jau no plkst. 8.

Savukārt Pils ielas posmā no Poļu gātes līdz Doma laukumam, Doma laukuma posmā no Pils ielas līdz Jēkaba ielai, kā arī 11. novembra krastmalas paralēlās ielas posmā no Bīskapa gātes līdz Jaunielai norādītajā laikā tiks organizēta divvirzienu satiksme.

Herdera laukumā no plkst. 8.30 līdz 10.30 un Brīvības laukumā no plkst. 12.30 līdz 13.30 nepieciešamības gadījumā tiks ierobežota vai slēgta transportlīdzekļu un gājēju satiksme. Savukārt no plkst. 10.30 līdz 12 un no plkst. 17.30 līdz 19.30 Aizsaules ielas un Gaujas ielas krustojumā, kā arī Meža prospekta un Varoņu ielas krustojumā tiks nodrošināta ceļu satiksmes regulēšana.

Plkst. 17.30 sāksies lāpu gājiens no Rīgas Brāļu kapiem līdz Brīvības laukumam un 11. novembra krastmalai. Lāpu gājiens virzīsies pa maršrutu: Rīgas Brāļu kapi – Varoņu iela – Gaujas iela – Miera iela – Brīvības iela – Brīvības bulvāris – Brīvības laukums – Kaļķu iela –Līvu laukums – Zirgu iela – Doma laukums – Herdera laukums – Bīskapa gāte – 11. novembra krastmala. Nepieciešamības gadījumā norādītajā gājiena maršrutā ierobežos vai slēgs transportlīdzekļu satiksmi.

No plkst. 6 līdz 10.30 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana tiks aizliegta ielās starp Herdera laukumu un Doma laukumu (abās pusēs), kā arī Herdera laukumā un Doma laukumā. Tāpat no plkst. 6 līdz 19.30 apstāšanās un stāvēšanas liegums būs spēkā Aizsaules ielas abās pusēs, Varoņu ielas abās pusēs, posmā no Aizsaules ielas līdz ēkai Varoņu ielā 3A (pie Rīgas Brāļu kapiem), kā arī autostāvvietā pie I Meža kapiem Aizsaules ielā.

No plkst. 17 līdz 23 transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšana būs aizliegta Kaļķu ielas posmā no 11. novembra krastmalas līdz Rātslaukumam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti