Labo darbu nedēļā «Palīdzēsim.lv» remontē jaunās telpas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lai darītu labu, nav jāgaida Ziemassvētki vai cits īpašs laiks. To vienmēr uzsvēruši labdarības organizācijas "Palīdzēsim.lv" aktīvisti. Taču, lai mudinātu cilvēkus labiem darbiem, jau 14. gadu tiek rīkota Labo darbu nedēļa. Un šoreiz nodibinājuma dalībnieki nāk palīgā arī paši sev – lai jau rudenī Rīgā netālu no Ķīšezera durvis vērtu plašs centrs, kurā būs nodarbību telpa bērniem ar īpašām vajadzībām un mājīgi sarunu apļi viņu vecākiem.

Brīvprātīgie strādā, gatavojot telpas remontam Rīgā, Viskaļu ielā 36a. Beidzot būs vieta, kur pulcēties ģimenēm ar īpašajiem bērniem un kur saņemt dažādus pakalpojumus. Taču bez remonta neiztikt.

"Būs liels bumbu baseins, šūpuļtīkli, zviedru siena. Mūsu redzeslokā ir bērni ar kustību traucējumiem, guloši, citi ir ļoti aktīvi. Esam priecīgi, ka būsim šajā lielajā ēkā," sacīja organizācijas "Palīdzēsim.lv" vadītāja Ilze Skuja.

Pagaidām gan pašiem palīdzētājiem trūkst jaunu radiatoru un krāsu, kā arī citu lietu. Bet viņi nešaubās, ka cilvēki atsauksies.

Agnese Strauja-Buņķe, kuras dēliņam ir īpašas vajadzības, nevar ziedot naudu, tāpēc viņa palīdz ar to, ko prot vislabāk. "Es frizēju "Palīdzēsim.lv" meitenes. Es pateicos viņām tā, jo viņas mums ļoti palīdz ar mūsu īpašo dēliņu. Ne katrs var ar naudu, es palīdzu ar darbiem. Dodot un darot, tu gūsti prieku. Es visiem iesaku darīt labus darbus. Ir tik laba sajūta," sacīja Agnese.

"Ar katru gadu mēs augam, aug tie bērniņi, kuri ir ar dažādām vajadzībām, aug vecāku skaits, kas saņem psihoemocionālu atbalstu. Un mums beidzot būs trīs lielas telpas, kur visiem pietiks vietas," sacīja Skuja.

Visā Latvijā turpinās "Palīdzēsim.lv" iniciētā Labo darbu nedēļa, un jau 3000 labu darbu veicēji pieteikuši savu darbu, ar kuru viņi palīdzēs kādam citam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti