Labdarības maratons «Dod pieci!» vēl tikai četras stundas – pašlaik saziedoti jau 274 553 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Sabiedrisko mediju labdarības maratonam “Dod pieci!” līdz 23. decembra pulksten 18.00 saziedoti 274 553 eiro, lai veidotu pilnvērtīgāku to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. "Dod pieci!" maratons noslēgsies šodien, 23. decembrī, Doma laukumā pulksten 22.00.

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Labdarības maratona "Dod pieci" laikā līdz šīs dienas vidum kopā saņemts jau 81 palīdzības pieteikums. Cilvēki ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem norādījuši, ka viņiem nepieciešama vides pielāgošana vai individuālais palīglīdzeklis. Lielā daļa no pieteikumiem lūdz kāpņutelpas pacēlāju, dažiem cilvēkiem nepieciešamas automātiski atveramas durvis vai logi. Tāpat lūdz ortozes, sēdēšanas sistēmas un citus palīglīdzekļus.

Kopš 17. decembra pusdienlaika Doma laukuma stikla studijā norit labdarības maratons "Dod Pieci! 2021", kurā 154 stundu garā tiešraidē Latvijas Radio 5 – pieci.lv dīdžeji Elīna Baltskara, Linda Samsonova un Magnuss Eriņš atskaņo tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas un uzņem muzikālus un tematiskus viesus.

Labdarības maratona "Dod pieci!" stikla studijā šodien, 23. decembrī, viesojās labdarības organizācijas "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta, mācītājs Indulis Paičs un "Dod pieci!" tēmas vēstnese Justīne Savitska. Savukārt skrienošais dīdžejs Toms Grēviņš šodien Rīgā iziet finiša taisnē ar piekto skrējienu 42 kilometru distancē, tādējādi ar kustību palīdzot tiem, kam tā ir ierobežota. Dīdžeja Toma Grēviņa skrējiens noslēgsies līdz ar labdarības maratonu "Dod pieci!" pulksten 22.00 Doma laukumā.

SEKO LĪDZI KARTĒ: Toma Grēviņa veiktā distance

Stikla studijā ziedotājus šodien priecēja dažādi muzikālie viesi – repa frīstaila apvienība "Brīvrunu projekts", dziedātājas Aija Andrejeva un Olga Rajecka, kā arī mūziķe Annna.

Ikviens aicināts ziedot "Dod pieci!" apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā. Ziedojumus sākot no 5 eiro var veikt mājaslapā.

No 17. līdz 23. decembrim būs iespējams veikt ziedojumus arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizētāji lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 metru distanci. Labdarības maratona "Dod pieci!" mērķim ziedot var arī Ziedot.lv mājaslapā

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti