Labdarības maratonā «Dod pieci!» šobrīd saziedoti 219 924 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Aizvadīta sabiedrisko mediju labdarības maratona “Dod pieci!” sestā diennakts, un zināms, ka līdz 23. decembra pulksten 12.00 saziedoti 219 924 eiro, lai veidotu pilnvērtīgāku to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. "Dod pieci!" ziedošanas maratons vēl turpināsies līdz šodienas, 23. decembra, pulksten 22.00.

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Šobrīd labdarības maratona "Dod pieci!" mājaslapā ir saņemti vairāk nekā 50 pieteikumi. Ir lūgta palīdzība pēc pacēlājiem uz dzīvojamo māju otro un trešo stāvu, virkne pieteikumu vannas istabas un virtuves pārbūvēm, kā arī ir nepieciešamas elektriski darbināmas durvis un logi.

Labdarības organizācija "Ziedot.lv" saņēmusi 26 pieteikumus, jo cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem ir izteikuši vajadzību pēc – 7 ortozēm, 7 sēdēšanas sistēmās, 4 pacēlājiem un 1 pandusa, 1 braila rindas, 3 alternatīvām komunikācijas iekārtām, rokas velosipēda un mājokļu pielāgošanas. "Ziedot.lv" informē, ka, pateicoties "Dod pieci!" stikla studijai, cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem piesaka vajadzības, kuras viņiem iepriekš likās neaizsniedzamas.

"Mums ir jāspēj pildīt dotais solījums, lai cilvēki ar funkcionāliem traucējumiem varētu dzīvot normālu ikdienas dzīvi," norāda Rūta Dimanta no "Ziedot.lv".

Šī gada labdarības maratons "Dod pieci!" izceļ vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem. Maratona laikā saziedotie līdzekļi caur projekta partneriem – labdarības organizāciju Ziedot.lv un invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons" tiks novirzīti līdzcilvēku atbalstam – pandusu un pacēlāju ierīkošanai, cilvēku dzīvesvietas labiekārtošanai, tehnisko palīglīdzekļu iegādei un citām vajadzībām, kas saistītas ar vides pieejamības uzlabošanu ārpus publiskās infrastruktūras.

Ikviens aicināts ziedot "Dod pieci!" apmaiņā pret mīļākās dziesmas atskaņošanu Latvijas Radio 5 – Pieci.lv ēterā. Ziedojumus sākot no 5 eiro var veikt mājaslapā.

No 17. līdz 23. decembrim būs iespējams veikt ziedojumus arī labdarības maratona stikla studijā Vecrīgā, Doma laukumā. Ziedojot klātienē, maratona organizētāji lūdz ievērot drošības ierobežojumus un 2 metru distanci. Labdarības maratona "Dod pieci!" mērķim ziedot var arī Ziedot.lv mājaslapā

Līdz 23. decembrim notiek arī "Dod pieci!" labdarības izsoles mājaslapā dodpieci.lv, kur vairāksolīšanā var tikt pie ekskluzīvām lietām, kas maratona laikā arvien tiek papildinātas. Vēl rit izsole par lidojumu gaisa balonā bez šķēršļiem. Tas ir vienīgais gaisa balons Baltijā, kas ir aprīkots ar krēslu, kas izmantojams cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem. Tāpat vēl ir iespēja saņemt pārsteigumu sev un mīļakiem no "Wolt Mystery Box" un grāmatu "No Ghetto līdz olimpiskajam zeltam". Mūzikas mīļotāji var ziedot par iespēju dzirdēt grupas "Citi zēni" koncertu. 

Dalība izsolē ir vienreizējs ziedojums  5 eiro vērtībā, kas automātiski nonāk Ziedot.lv rīcībā un tiek pieskaitīts "Dod pieci!" maratona ziedojumiem. Izsoles likme ar minimālo augšupejošo soli ir 1 eiro. Brīdī, kad piedāvātā likme tiek pārsolīta, tās iesniedzējs saņem e-pastu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti