Labdarības maratonā «Dod Pieci!» saziedoti kopumā 372 645 eiro

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Labdarības maratonā "Dod Pieci!", kurā vākti līdzekļi to ģimeņu atbalstam, kas vēlas uzņemt bērnunamu bērnus, saziedoti kopumā 372 644,88 eiro, vēsta Latvijas Televīzijas (LTV) Ziņu dienests.

Ziedošana labdarības maratonā "Dod Pieci!" noslēgusies svētdien, 7. janvārī, vakarā, un noteiktajam mērķim – atbalsta projektam "Plecs" – ir saziedoti kopumā 372 644,88 eiro.

Kopējo ziedojumu summu veido visi ziedojumi, kas jau no 4. decembra ziedoti par dziesmām "Dod Pieci" interneta vietnē www.dodpieci.lv, iegūti stikla studijas ziedojumu kastītes inkasācijā, kā arī no 3. novembra līdz 7. janvārim veikti caur "Ziedot.lv".

Visi labdarības maratona laikā saziedotie līdzekļi tiks novirzīti jaunizveidotajai atbalsta programmai “Plecs”, kas darbosies “Ziedot.lv” paspārnē. Programma sniegs nepieciešamo palīdzību gan tiem, kuri vēl apsver iespēju kļūt par audžuvecākiem, adoptētājiem vai aizbildņiem, gan tiem, kuri jau šobrīd uzņēmušies rūpes par bērniem no bērnunama.

Savukārt valsts šim mērķim piešķīrusi 250 000 eiro šajā un nākamajos divos gados, lai izdotos izveidot pietiekami plašu atbalsta tīklu bez vecāku gādības palikušiem bērniem un lai atbalsts turpinātos arī tad, kad "Dod pieci" saziedotie līdzekļi būs beigušies.

Jau ziņots, ka pirmajā labdarības maratonā "Dod Pieci" 2014. gada decembrī saziedoti 64 550 eiro, kas nodrošināja Ziemassvētku dāvanas vairāk nekā 5000 trūcīgo un vientuļo Latvijas sirmgalvju. Savukārt 2015. gadā saziedoti 135 546 eiro, kas sniedza asistenta atbalstu vairāk nekā 50 ģimenēm, kurās aug bērni ar īpašām vajadzībām. 2016. gadā saziedoti 190 910 eiro, kas nodrošināja iespēju sarīkot 21 nometni onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem psihosociālā atbalsta saņemšanai.

"Dod Pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju un "Ziedot.lv", ar "SEB bankas", Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa un Latvijas Valsts radio un televīzijas centra atbalstu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti