Konkurss uz vakanto NVA direktora amatu noslēdzies bez rezultātiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Konkurss uz vakanto Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora amatu ir noslēdzies bez rezultātiem. Kopumā konkursā uz vakanto amatu bija pieteikušies 28 kandidāti.

Konkurss uz vakanto Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktora amatu ir noslēdzies bez rezultātiem, LTV informēja Labklājības ministrijā (LM).

Pēc klātienes intervijām ar NVA direktora amata pretendentiem konkursa komisija pieņēma lēmumu nevienu no kandidātiem nevirzīt direktora amatam. Šādi apsvērumi radās, ņemot vērā to, ka šobrīd NVA ir sarežģītā situācijā, turklāt aģentūra ir lielu nodarbinātības izaicinājumu priekšā, kuru īstenošanai nepieciešams spēcīgs vadītājs ar plašāku redzējumu par NVA turpmāko darbību.
 
Starp pretendentiem bija cilvēki, kuriem bija pieredze vadītāja amatā, bet nebija stratēģiska redzējuma par NVA attīstību. Tāpat bija arī pretendents, kuram bija stratēģisks redzējums par aģentūru, bet trūka pieredzes vadītāja amatā.
 
Konkursa komisija vienojās, ka NVA direktoru meklēs labklājības sistēmā.

„Šobrīd apzināmies, ka rīkot jaunu konkursu uz vakanto NVA direktora amatu ir nelietderīgi. Tā vietā intensīvi meklēsim atbilstošu kandidātu sistēmas iekšienē,” skaidro labklājības ministre Ilze Viņķele.

Atgādinām, ka piektdien, 18.maijā, notika klātienes intervijas ar četriem NVA direktora amata pretendentiem. Kopumā konkursā uz vakanto amatu bija pieteikušies 28 kandidāti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti