Ko no valstsvīru runām sagaida spēles «Es varu būt premjerministrs» dalībnieki?

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Svētku vakarā jaunieši vēlas dzirdēt daudz personīgākas premjera domas, kas vairāk viestu optimismu, bet mazāk vērtētu IKP pieaugumu.

Viena no Jaunā gada sagaidīšanas tradīcijām ir valsts vadītāju uzruna. Šogad īsi pirms pusnakts savu runu teiks tikai premjers Valdis Dombrovskis. Valsts prezidents Andris Bērziņš tautu uzrunās 1. janvārī, plkst. 14.45 Latvijas Radio un Latvijas Televīzijā. Gadu mijas runās valsts augstākās amatpersonās parasti cenšas izvērtēt aizgājušo gadu un iezīmēt to, kas mūs sagaida nākamajā. Šāds uzdevums bija arī TV spēles "Es varu būt premjerministrs" finālistiem. Ko no valstsvīru runām sagaida spēles dalībnieki?

Pagājušajā gada uzrunā premjers Valdis Dombrovskis aicināja nevis vienam otru apkarot, bet vienoti strādāt, lai 2011. gads būtu solis stiprākas un pašapzinīgākas Latvijas virzienā. "Latvija var!" ar šiem vārdiem savu uzrunu noslēdza Dombrovskis. TV spēles "Es varu būt premjers" dalībnieki atzīst, ka ir vērtīgi, gadam noslēdzoties, paklausīties veco runu, lai saprastu, cik daudz ir izdevies. Spēles uzvarētājs Mārtiņš Pūris nākamajā gadā novēl būt daudz pacietīgākiem. Savukārt Katrīna Veismane savā uzrunā vēlētu to pašu, ko savai ģimenei un draugiem - veselību, labklājību, laimi un saticību. Lai mēs vairāk rūpētos par savu veselību, lai nodokļu slogs kļūtu vieglāks un lai vairotos labklājība.

Gadu mija ir jaunu apņemšanos laiks. Ja kaut kas nav izdevies vecajā gadā, TV spēles "Es varu būt premjers" dalībniece Antoņina Ņenaševa aicina piepildīt jaunajā gadā. Pat tad, ja nav izdevies kļūt vienotākiem un dzīvot lielākā saskaņā. Antoņina atgādina, ka Jaunais gads ir tas retais notikums, kas vieno visus gan Latvijā dzīvojošos, gan prom aizbraukušos.

Spēles dalībnieki no šī gada premjera Vecgada runas gaida, lai tā ne tikai apkopotu paveikto, bet arī iezīmēto vīziju, uz kurieni ejam un kas mums ir jāpaveic. Svētku vakarā jaunieši vēlas dzirdēt daudz personīgākas premjera domas, kas vairāk viestu optimismu, bet mazāk vērtētu IKP pieaugumu. Runu, kas visiem mums ļautu cerīgāk sagaidīt Jauno gadu!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti