Jelgavā krusa un applūdušas ielas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 10 mēnešiem.

Jelgava piedzīvojusi negaisu, kurā appludinātas ielas un krituši lieli krusas gabali.

Ap pusdienlaiku Jelgavas operatīvie dienesti saņēma meteorologu brīdinājumu, ka pilsētai tuvojas stipras lietusgāzes un nokrišņu daudzums var sasniegt pat 30 milimetrus.

Pēc pulksten pusdiviem Jelgavu patiešām satricināja pamatīga krusa un lietusgāzes, kas pārpludināja pilsētas centrālās ielas. Aculiecinieku filmētie video rāda krusas graudiem noklātas ielas un ūdeni, kas sniedzas līdz pat automašīnu sliekšņiem. Pēc informācijas sistēmu datiem, aptuveni 20 minūšu nokrišņu daudzums sasniedza 23,76 milimetrus. Tas nozīmē - tie ir vairāk nekā 23 litri ūdens uz vienu kvadrātmetru.

"Tas, ko mēs redzam sistēmās un videonovērošanā - visas lietus ūdens sūknētavas ir darba kārtībā un strādā uz pilnu slodzi. Atbildīgie dienesti ir informēti un pārbauda visas gūlijas, lai būtu notece. No iedzīvotājiem šobrīd ir saņemtas četri ziņojumi, sūdzības par to, ka ir palielinājies nokrišņu daudzums uz ielas,"  stāstīja Jelgavas pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītāja pienākumu izpildītāja Linda Vēbere.

Vēja nodarītu postījumu, piemēram, kritušu koku vai norautu jumtu, pilsētā nav. Savukārt krusas un ūdens nodarītais vēl tiek apzināts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti