4. studija

Kurš, svinot "Skroderdienu" 120. jubileju, aizmirsa par Rūdolfu Blaumani?

4. studija

Kādi noslēpumi atklājušies vēsturiskajā Rīgas cirka ēkā?

Kādēļ Sēlijā pēc uzlabojumiem bāzes stacijā pazuda mobilie sakari?

Jēkabpils novadā pēc uzlabošanas darbiem bāzes stacijā pazūd mobilie sakari

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada un 11 mēnešiem.

Jau vairākus mēnešus Elkšņu pagasta Apserdes ciema iedzīvotājiem ir problēmas ar mobilajiem sakariem. Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā “4. studija” vērsās skatītāja, lai informētu, ka sakari pazuduši, bet LMT patieso situāciju šajā teritorijā nepārbaudot, atbildi nesniedzot, iemeslus nepaskaidrojot.  

“Nevar nevienam piezvanīt, ne bērni var piezvanīt. Apjautājos kaimiņiem un secināju, ka šeit jau ir trešais mēnesis, ka nekāda interneta vai LMT pārklājuma nav. Sanāk tā, ka mēs šobrīd maksājam par pakalpojumu, kuru mēs nesaņemam,” pastāstīja skatītāja Dace.

No draugiem regulāri pienāk īsziņas, ka Daci nevar sazvanīt, telefons diendienā rāda, ka pieejami tikai ārkārtas zvani un ka tas nav reģistrēts tīklā. Šāda situācija ir kopš marta beigām, aprīļa sākuma. Dace ir vērsusies klientu apkalpošanas centrā, bet rezultāta kā nav, tā nav.

“Zvanīju. Man teica, lai es iesniedzot pierādījumus. Es tajā brīdī biju ļoti apmulsusi un teicu – kādus pierādījumus, ja man nevar piezvanīt? Pagājušajā nedēļā bija atbilde, ka šajā adresē nekādi uzlabojumi nav plānoti,” stāstīja Dace.

SIA “Latvijas Mobilais Telefons” Privātpersonu apkalpošanas dienesta direktore Ilze Saulīte skaidroja:

“Šajā situācijā man ir žēl, ka klients tā ir juties, ka viņam ir jāpierāda, ka nav zonas. Parasti mēs reaģējam uz katru klienta pieteikumu un arī rūpīgi pārbaudām un skatāmies, kas tajā konkrētajā vietā ir atgadījies.”

Kā atzina Saulīte, klientu centra darbiniekiem varētu nebūt pieejama informācija, ka šajā teritorijā kaut kas ir atgadījies, un solīja, ka vēlreiz tiks apsekota bāzes stacija, lai pārliecinātos par klientes sūdzību.

“Latvijas Mobilais telefons” skaidroja, ka Elkšņu pagastā mobilajam tīklam bija jākļūst labākam, nevis pretēji. Pagājušā gada pavasarī bāzes stacijā “Ormaņu kalns” tikuši veikti ļoti apjomīgi rekonstrukcijas darbi, kas būtiski esot uzlabojuši sakarus Elkšņu pagastā un tā apkārtnē. Laika posmā no aprīļa sākuma līdz pat maija vidum bāzes stacija esot apsekota divas reizes un arī veikti nelieli tehniskie uzlabošanas darbi, taču bāzes stacijas nepilnīgas darbības neesot konstatētas.

Šeit gan ir vērojama kāda dīvainība – ļaudis apgalvo, ka kopš brīža, kad bāzes stacijā sākušies tehniskie uzlabojumi, situācija ir tikai pasliktinājusies. Pat Daces mājas pagalmā pie malkas grēdas, kur saimniekiem reizēm paveicoties “noķert” zonu, “4. studijas” viesošanās dienā tas nebija iespējams. Kaimiņiem ir līdzīga situācija. Piemēram, Vija sašutusi, ka nevar sazvanīt savu ģimenes dakteri, kuru viņai bieži nepieciešams izsaukt.

“Mani var sazvanīt, man atnāk īsziņas uz telefonu, bet es nevienam nevaru piezvanīt. Man ir jāstaigā te riņķī pa lauku un jāmeklē, kur ir vietiņa, kurā es varētu piezvanīt kādam,” sacīja pensionāre. 

Vietējie ļaudis piefiksējuši, ka šādas problēmas sākušās no 4. aprīļa. Staigājot pa pagalmu, kaut kur jau zonu varot atrast, bet tik un tā – ar traucējumiem.

“Mēs ar tehnisko dienestu apsēdāmies un veicām padziļinātu izpēti. Šonedēļ mūsu tehniskie cilvēki brauks vēlreiz uz “Ormaņu kalnu” un īpašu uzmanību pievērsīs tam sektoram, kas nodrošina pārklājumu tieši klientes adresē vai virzienā, kur atrodas klientes dzīves vieta, un skatīsimies, vai bāzes stacijā nav jāveic vēl kādi tehniskie uzlabojumi,” solīja Saulīte.

Jācer, ka mobilo sakaru operatora speciālistiem un īpašajiem servisa aģentiem beidzot izdosies problēmu konstatēt un arī novērst, jo patlaban Elkšņu pagasta Apserdē dzīve bez tīkla pārklājuma sagādā pamatīgas neērtības.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti