Jēkabpilī ekspluatācijā nodoto multifunkcionālo sporta halli atvērs oktobra vidū

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Jēkabpilī ekspluatācijā nodota gandrīz 14 miljonus izmaksājusī multifunkcionālā sporta halle, kuras būvniecība tika uzsākta pirms diviem gadiem. Tajā ir izveidota universāla sporta zāle basketbolam un volejbolam ar iespēju zāli transformēt publisku pasākumu rīkošanai, ierīkotas zāles trenažieriem, aerobikai, horeogrāfijai, uzbūvēta "B" kategorijas hokeja arēna.

Jēkabpilī ekspluatācijā nodoto multifunkcionālo sporta halli atvērs oktobra vidū
00:00 / 00:55
Lejuplādēt

Kā atklāj Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, pašlaik darbi rit pie halles iekštelpu sakārtošanas un piemērošanas projektā noteiktajām vajadzībām.

"Telpas ir nodotas ekspluatācijā, un līdz ar to mēs varam spert nākamo soli un sākt telpu pielāgošanu mūsu apmeklētājiem. Pašlaik hallē notiek mēbeļu un inventāra uzstādīšana. Atbilstoši standartiem tiek iekārtotas sporta zāles. Hokeja hallē drīzumā tiks uzsākta ledus liešana, un tas process aizņems vairāk nekā divas nedēļas. Lielāka daļa tehnisko darbinieku tiks pieņemat darbā no 1. oktobra, taču klientu apkalpošanas speciālisti, apkopējas un halles vadītājs pašlaik jau ir pieņemts darbā un drīzumā tiks pieņemti cilvēki, kuri strādās tieši pie ledus liešanas, un tad, kad atbrauks šis uzņēmums, kas lies ledu, tad viņi piedalīsies šajā divnedēļu procesā, mācīsies un apgūs šīs iemaņas no viņiem. Līdz ar to mēs halli plānojam atvērt 15. oktobrī," pauda Kraps.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti