Labrīt

Ingus Dzenis atrod darbu Latvijā, vēl dzīvojot ārzemēs

Labrīt

Ar Garkalnes domes svētību zemju īpašnieki Lielā Baltezera ūdenī ceļ žogus

Jaunais Stradiņa slimnīcas vadītājs gatavs reformēt sarežģīto atalgojuma sistēmu

Jaunais Stradiņa slimnīcas vadītājs: Trūkst daudzu speciālistu; īpaši akūts ir māsu trūkums

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 3 mēnešiem.

Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā ir vairāk nekā 100 vakances un īpaši akūts ir medicīnas māsu trūkums, intervijā Latvijas Radio sacīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Rinalds Muciņš.

Medicīnas māsu skaita lejupslīdi līdz šim apturēt nav izdevies. "Šobrīd slimnīcā trūkst daudzu speciālistu. Ir vairāk nekā 100 vakances. Akūts ir māsu trūkums. Ir jāstrādā, lai situāciju uzlabotu. Vakanču skaitam ir tendence palielināties. Arī pēdējos gados māsu skaits samazinās - lejupslīdi nav izdevies apturēt," pauda Muciņš. Viņš atzina, ka slimnīcas ambīcijas ir lielas, bet ir jābalansē ar valsts iespējām investēt slimnīcā.

Savukārt, komentējot izskanējušo informāciju, ka Stradiņa slimnīcas padomē strādās bijusī “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa, Muciņš teica, ka oficiāls lēmums tiks pieņemts dalībnieku sapulcē. "Slimnīcas attīstības vārdā es redzu sadarbību ar jebkuru padomi. Slimnīca ir nozīmīgs spēlētājs Latvijas [veselības] pakalpojumu tirgū. Slimnīcas vērtības ir kalpošana pacientiem un zinātnei - lai slimnīca turpinātu saglabāt savu vietu," teica Muciņš.

KONTEKSTS:

Muciņš Stradiņa slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatā tika apstiprināts 24. janvārī un darbu sāk pirmdien, 10. februārī.

Bijušais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretārs Muciņš ieguvis jurista izglītību, kura papildināta ar papildu zināšanām sabiedrības veselības un vadības jautājumos. Iepriekšējais konkurss uz slimnīcas valdes priekšsēdētāja amatu noslēdzās bez rezultāta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti