Imantā apvienos divas pasta nodaļas

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Izvērtējot pasta pakalpojumu izmantošanas tendences Rīgas pilsētas Imantas mikrorajona teritorijā, no 14. oktobra apvienos Rīgas 67. un 69. pasta nodaļu, informēja Latvijas Pastā.

Rīgas 67. un 69. pasta nodaļa atrodas vienā ielā un nepilnu divu kilometru attālumā viena no otras – attiecīgi Slokas ielā 161 un Slokas ielā 146. Pasta pakalpojumu izmantošanas un klientu paradumu tendences liecina, ka nodaļu apmeklējums samazinās un pakalpojumu sniegšanu tik tuvu esošās nodaļās efektīvāk būtu apvienot. Tāpēc no 14. oktobra 67. pasta nodaļas funkcijas pārņems Rīgas 69. pasta nodaļa. 13. oktobrī Rīgas 67. pasta nodaļa strādās līdz plkst.12.

Pastā informēja, ka 69. pasta nodaļa ir klientiem ērti sasniedzama gan ar sabiedrisko transportu – tramvaju un autobusu –, gan ar privātajiem transporta līdzekļiem, un pie tās izbūvēta plaša autostāvvieta. Latvijas Pasta īstenotā pasta nodaļu pārmaiņu projekta ietvaros nodaļa ir atjaunota, realizējot izmaiņas tās dizainā un funkcionālajā nodrošinājumā. Tāpat kā 67. pasta nodaļa, arī Rīgas 69. pasta nodaļa strādā katru darbdienu no plkst.8 līdz 19. Klientu apkalpošanas nodrošināšanai pēc nodaļu apvienošanas Rīgas 69. pasta nodaļā tiek palielināts darbinieku skaits.

Sūtījumu saņemšanai un nosūtīšanai šīs teritorijas iedzīvotāji var izmantot arī "Circle-K" degvielas uzpildes staciju Anniņmuižas bulvārī 25a vai pakomātu "Rimi" Anniņmuižas bulvārī 40. 

Ja nav nepieciešams izņemt sūtījumu, kas ir vienīgais konkrētai nodaļai piesaistītais pasta pakalpojums, citus pakalpojumus iespējams saņemt jebkurā citā pasta nodaļā. Rīgas 69. pasta nodaļai tuvākā ir Rīgas 83. pasta nodaļa Dzirciema ielā 1a.

Pasta pakalpojumu sniegšanas vietu skaitu un izvietojumu Rīgas pilsētā nosaka Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes lēmums par universālā pasta pakalpojuma saistību noteikšanu, kas paredz, ka Latvijas Pastam Rīgas pilsētā jānodrošina 25 nepārvietojamas pasta pakalpojumu sniegšanas vietas. Latvijas Pasts šos nosacījumus izpilda, sniedzot pasta pakalpojumus 33 pasta nodaļās.

Līdz 15. septembrim precīza informācija par pasta pakalpojumu saņemšanu Rīgas 67. pasta nodaļas apkalpošanas teritorijā no 14. oktobra tiks ievietota katra šajā teritorijā dzīvojošā klienta pastkastītē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti