Ievieš eksperimentālo reisu reģionālo autobusu maršrutā Aizpute–Cīrava

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Lai skolēni un pedagogi darba dienu rītos varētu ērtāk no Aizputes tikt uz mācībām Kandavas lauksaimniecības tehnikuma Cīravas filiālē, uz eksperimenta laiku no šī gada 1. marta līdz 31. maijam atklāts papildu reiss reģionālās nozīmes autobusa maršrutā nr. 5349 Aizpute–Cīrava, informēja valsts SIA "Autotransporta direkcija".

No 1. marta līdz šī mācību gada beigām autobuss no Aizputes izbrauks plkst. 07.10 un Cīravā pienāks plkst. 07.30, kursējot darba dienās – no pirmdienas līdz piektdienai, bet nekursējot svētku dienās. Plānots, ka reisu izmantos gan skolēni, gan skolotāji.

Nolemts, ka eksperimentālā reisa rezultāti tiks vērtēti Sabiedriskā transporta padomes maija sēdē, kad tiks analizēts, vai minēto reisu ir iespējams pastāvīgi iekļaut maršrutu tīklā, nosakot tā sezonalitāti no 1. septembra līdz 23. jūnijam darba dienās.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA "Liepājas autobusu parks". Izmaiņas "Autotransporta direkcija" saskaņojusi ar Kurzemes plānošanas reģionu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti