Iepazīstina ar jaunajiem lāzera fotoradariem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Iekšlietu ministrijas preses konferencē šodien informēja par stacionāro fotoradaru konkursa norisi. Slēgtajā konkursā par 160 jaunu stacionāro fotoradaru piegādi par uzvarētāju atzīta trīs juridisko personu apvienība. Fotoradaru piegāde, uzstādīšana un uzturēšana tai piecu gadu laikā varētu izmaksāt aptuveni 11,25 miljonus latu.

Iekšlietu ministrijas preses konferencē šodien informēja par stacionāro fotoradaru konkursa norisi, bet pēc konferences fotoradaru uzstādītājs iepazīstina ar lāzera mērierīču tehnoloģiskajām iespējām un demonstrē tās darbībā. Preses konferencē skaidrota arī konkursa uzvarētāja - privāto uzņēmumu apvienības - un valsts sadarbības būtība.
Kā ziņots, slēgtajā konkursā par 160 jaunu stacionāro fotoradaru piegādi par uzvarētāju atzīta trīs juridisko personu apvienība - AS "Vitronic Baltica" kopā ar vācu kompāniju "Vitronic Dr.-Ing.Stein Bildverarbeitungssysteme" un SIA "Komerccentrs DATI grupa".
Fotoradaru piegāde, uzstādīšana un uzturēšana minētajai uzņēmumu apvienībai piecu gadu laikā varētu izmaksāt aptuveni 11,25 miljonus latu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti