Ielu apmaļu pazemināšanai saņemti 300 iedzīvotāju ziņojumi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem.

Rīgas domes Satiksmes departaments ir sācis rīcības programmas izstrādi ietvju apmaļu pazemināšanai galvaspilsētā, lai mērķtiecīgi uzlabotu pārvietošanās apstākļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērnu ratiņiem un velosipēdistiem.


Kā ziņots, Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā Rīgas domes Satiksmes departaments organizēja akciju „Nolīdzini apmales!”, kuras laikā iedzīvotāji departamentam ziņoja par vietām pilsētā, kur būtu nepieciešams pazemināt ietvju apmales. Kopumā akcijas laikā tika saņemti vairāk kā 300 iedzīvotāju ziņojumi.

Rīcības programmas izstrādes laikā katra no ziņojumos norādītajām vietām tiks apsekota klātienē, lai precizētu vietu adreses, kur veicami apmaļu pazemināšanas darbi, jo nereti iedzīvotāji ziņojumos ir norādījuši ielu posmus. Līdz ar to būs iespējams apzināt arī prognozējamās darbu izmaksas.

Darbus paredzēts realizēt, sākot ar tām vietām, kur ietvju apmales būs nepieciešams pazemināt, lai nodrošinātu pārvietošanās iespējas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti