Ielu apmaļu pazemināšanai saņemti 300 iedzīvotāju ziņojumi

Rīgas domes Satiksmes departaments ir sācis rīcības programmas izstrādi ietvju apmaļu pazemināšanai galvaspilsētā, lai mērķtiecīgi uzlabotu pārvietošanās apstākļus cilvēkiem ar kustību traucējumiem, māmiņām ar bērnu ratiņiem un velosipēdistiem.

Kā ziņots, Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā Rīgas domes Satiksmes departaments organizēja akciju „Nolīdzini apmales!”, kuras laikā iedzīvotāji departamentam ziņoja par vietām pilsētā, kur būtu nepieciešams pazemināt ietvju apmales. Kopumā akcijas laikā tika saņemti vairāk kā 300 iedzīvotāju ziņojumi.

Rīcības programmas izstrādes laikā katra no ziņojumos norādītajām vietām tiks apsekota klātienē, lai precizētu vietu adreses, kur veicami apmaļu pazemināšanas darbi, jo nereti iedzīvotāji ziņojumos ir norādījuši ielu posmus. Līdz ar to būs iespējams apzināt arī prognozējamās darbu izmaksas.

Darbus paredzēts realizēt, sākot ar tām vietām, kur ietvju apmales būs nepieciešams pazemināt, lai nodrošinātu pārvietošanās iespējas cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti