Gobzemam par 18. augusta protesta akciju pret «obligātu vakcināciju» piemēro 6700 eiro sodu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem un 9 mēnešiem.

Valsts policija par 18. augusta protesta akcijā "pret obligātu vakcināciju" notikušajiem pārkāpumiem Saeimas deputātam Aldim Gobzemam ("Likums un kārtība") piemērojusi administratīvos sodus 6700 eiro apmērā.

18. augusta vakarā Vecrīgā sapulcējās vairāki tūkstoši piketētāju, lai protestētu "pret obligātu vakcināciju" pret Covid-19. Šāds cilvēku skaits pārsniedza pašlaik protesta akcijās maksimāli pieļaujamo cilvēku skaitu, līdz ar to protestētājus pieskatīja liels skaits policistu. Cilvēku pūlis neievēroja ne distances, ne sejas masku lietošanas prasības, kā to paredz esošie epidemioloģiskie noteikumi.

Uz protesta pasākumu mudināja ierasties Saeimas opozīcijas deputāts Gobzems, kurš savu politisko darbību pašlaik pamatā balsta uz Covid-19 jautājumiem.

Neminot personas vārdu, Valsts policijas preses pārstāve Krista Andersone apstiprināja, ka sapulces organizators ir atbildīgs par epidemioloģisko ierobežojumu neievērošanu. Ņemot vērā minēto, policija piemērojusi trīs 2000 eiro lielus sodus par protesta akciju, kur nebija ievērotas epidemioloģiskās drošības prasības.

Tāpat personai piemēroti divi 350 eiro lieli sodi par gājieniem, jo nebija saņemti pieteikumi likumā noteiktā kārtībā.

Jau ziņots, ka Valsts policija iepriekš piemērojusi Gobzemam sodus par 4. augusta nesankcionēto protesta akciju pret "obligātu vakcināciju". Policija Gobzemam par 4. augusta akciju piemērojusi 350 eiro sodu un 2000 eiro sodu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti