FOTO: «Dod pieci!» maratona skrienošais dīdžejs Grēviņš dodas pirmajā 42 kilometru distancē

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Pirmo reizi "Dod pieci!" vēsturē labdarības maratonu 154 stundu garumā vadīs četri dīdžeji. Visus iepriekšējos labdarības maratonus DJ Toms Grēviņš pavadīja stikla studijā, tomēr šogad viņš atradīsies "brīvībā" un nesīs "Dod pieci!" vēsti uz Latvijas reģioniem, skrienot piecus maratonus.

"Dod pieci 2021"

Sabiedrisko mediju labdarības maratons "Dod pieci!" šogad izcels vides pieejamības problemātiku cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, aicinot sabiedrību ieraudzīt to cilvēku ikdienu, kas saskārušies ar redzes, dzirdes un kustību traucējumiem.

Labdarības maratona "Dod pieci!" ideju DJ Toms Grēviņš aktualizēs, skrienot piecus maratonus 42 kilometru distancē, tādējādi ar kustību palīdzot tiem, kam tā ir ierobežota. Katrs Grēviņa skrējiens ir vismaz 10 000 eiro vērts ziedojums no kāda Latvijas uzņēmuma vai organizācijas. 

"Bieži vien aizmirstam būt pateicīgi liktenim. Vēlos palīdzēt cilvēkiem, pats esot kustībā," par izaicinājumu stāsta Toms Grēviņš.

Stikla studijas dīdžeji regulāri sazināsies arī ar skrienošo dīdžeju Tomu Grēviņu, kas šodien Rīgā skrien savu pirmo 42 kilometru distanci. Labdarības maratona "Dod pieci!" aizsācēja Toma Grēviņa pirmais garais skrējiens notiek, pateicoties sadarbībai ar uzņēmumu "Bonava Latvija", kas ar savu ziedojumu palīdz atbalstīt cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem.

"Mēs cenšamies radīt pilsētu skaistāku, labiekārtotāku un pieejamāku visiem iedzīvotājiem. Tas it kā ir pašsaprotami, bet tajā pašā laikā daudzi par to pat neaizdomājas. Kad domājam par cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, tad pirmā doma ir cilvēks ratiņkrēslā, bet patiesībā ir daudz cilvēku ar ļoti dažādām vajadzībām. Mēs sāksim domāt, kā arī palīdzēt citiem cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem," norāda "Bonava Latvija" pārdošanas un mārketinga vadītājs Kaspars Ekša.

18. decembrī pulksten 10.00 uzņēmuma "Circle K Latvija" vārdā DJ Toms Grēviņš dosies uz Ventspili. 19. decembrī pulksten 10.00 tiks izskrieta Liepāja, pateicoties Izraēlas vēstniecības Latvijā ziedojumam, bet, sakot paldies uzņēmuma "Printful" ziedojumam, 21. decembrī pulksten 10.00 Toms Grēviņš savu ceturto skrējienu aizvadīs Cēsīs. Finiša taisne, 23. decembrī pulksten 15.00, tiks sasniegta Rīgā, pateicoties "Rimi Latvija''. 

KONTEKSTS

Ik gadu labdarības maratons "Dod pieci!" aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas ir patiesi nepieciešams. Šogad ziedojumi tiks novirzīti, lai veidotu pilnvērtīgāku vidi cilvēkiem, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Iepriekšējos gados ziedots senioriem, speciālo asistentu nodrošināšanai bērniem ar īpašām vajadzībām, atbalstam ar vēzi slimajiem pacientiem, bērniem, kas palikuši bez vecākiem, jaunajiem vecākiem un neārstējami slimiem cilvēkiem.

Labdarības maratonu “Dod pieci!” jau astoto gadu rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti