Drošākā un veselībai nekaitīgākā profesija - dravnieks

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 11 gadiem un 4 mēnešiem.

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra (EU-OSHA) paziņojusi drošām un veselībai nekaitīgām darba vietām veltītā foto konkursa uzvarētāju. Tas ir Kristofers Azopardi (Christopher Azzopardi) no Maltas. Viņš tika apbalvots kā 1. vietas ieguvējs par fotogrāfiju «Dravnieks» Eiropas samitā par risku novērtēšanu un MVU, Bilbao, Drošu darbavietu kampaņas noslēguma pasākumā.


Foto konkursa uzvarētājs Kristofers Azopardi ir sajūsmināts par saviem panākumiem: «Tas bija izaicinošākais attēls, kādu jebkad esmu uzņēmis. Kad uzņēmu biškopja fotogrāfiju, kas strādā kādā Maltas dravā, man mugurā bija aizsargtērps, taču bites tomēr pamanījās man iedzelt vairākas reizes.»

Viseiropas foto konkurss aizrāva visas Eiropas fotogrāfijas entuziastu iztēli – no saņemtajiem vairāk nekā 1670 darbiem 62 tika saņemti no Latvijas. Ar katru jaunu fotogrāfiju tika gūts ieskats Eiropas iedzīvotāju priekšstatos par darba drošību un veselību.

«Darbos bieži bija sastopams humors, vienkāršība un naivitāte, dažkārt savienojumā ar viegli sajūtamu spriedzi vai pat provokāciju, lai atgādinātu mums par veselīgu un drošu darbavietu ikdienas nozīmi,» sacīja EU-OSHA direktors Jukka Takala.
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti