Dokumentu kārtošanā uzņēmējiem palīdzēs informatīvā kampaņa

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem un 2 mēnešiem.

Atklāj informatīvo kampaņu "Uzņēmēj, sakārto papīrus!". Valdība marta nogalē atbalstījusi Uzņēmumu reģistra sadarbībā ar Tieslietu ministriju izstrādātos grozījumus Komerclikumā.

Izmaiņas paredz būtiski samazināt administratīvo slogu viena dalībnieka sabiedrībai ar ierobežotu atbildību (SIA). Kampaņa nepieciešama, lai uzņēmēji sakārtotu dokumentus pēc prasībām – iesniedzot dalībnieku reģistra nodalījumu, kā arī veiktu sava pamata kapitāla pārreģistrāciju eiro.

Uzņēmumu reģistra pārstāve Evija Ivdra stāsta, ka aktivitātes kampaņā būs gan virtuālajā vidē, gan klātienē:

„Virtuālajā vidē būs pieejama interneta vietne www.sakartopapirus.ur.gov.lv, kurā atradīsies visa aktuālā informācija par kampaņu un Komerclikuma prasībām, kuras uzņēmējiem ir jāizpilda. Būs arī pieejami informatīvie materiāli, video pamācības, bukleti, plakāti. Papildus mēs klātienē tiksimies ar uzņēmējiem konsultāciju dienās, semināros.”

Komerclikuma pašreizējā redakcija nosaka komersantiem līdz 2015.gada 30.jūnijam iesniegt Uzņēmumu reģistrā informāciju par dalībnieku reģistra pirmo nodalījumu, savukārt līdz 2016.gada 30.jūnijam veikt pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro. Kā atzīst Uzņēmumu reģistra pārstāvji, uzņēmēju aktivitāte vēl joprojām vērtējama kā zema gan trūkstošās informācijas, gan laika rezerves dēļ. Saskaņā ar Uzņēmumu reģistra informāciju, līdz 2015.gada 20.martam Latvijā dalībnieku reģistru iesnieguši 29% uzņēmumu un 10% veikuši pamatkapitāla pārreģistrāciju eiro

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti