Dod vairāk laika Latvijas Radio funkcionālā audita sagatavošanai

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem un 2 mēnešiem.

Nacionālā plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) nolēmusi dot vairāk laika Latvijas Radio funkcionālā audita sagatavošanai un ļaut pašlaik vienīgajai Latvijas Radio valdes loceklei Sigitai Roķei iesniegt to nevis 1.aprīlī, bet gan 2.jūnijā, pastāstīja NEPLP pārstāvis Ivars Āboliņš.

Viņš skaidroja, ka marta sākumā padomes uzticību zaudējušie valdes locekļi Aldis Pauliņš un Uldis Lavrinovičs pirms tam pat nebija sākuši darbu pie funkcionālā audita, un pašlaik vienīgā valdes locekle nevarēja to paspēt īsā laikā.  

Tāpat padome noteikusi, ka Radio valde pašlaik darbojas viena cilvēka sastāvā un ir rīcībspējīga. Roķe gan iecels prokūristu – finanšu direktoru Juri Gavaru, kurš palīdzes viņai organizēt darbu.

Iepriekš NEPLP, izsakot neuzticību diviem valdes locekļiem, arī noteikusi Roķei pārbaudes laiku līdz 2.maijam. Āboliņš norādīja, ka pēc pirmā mēneša situācija Latvijas Radio vismaz normalizējusies un tas ir pozitīvs signāls.

Pēc pārbaudes laika NEPLP vērtēs, vai izsludināt konkursu uz diviem vakantajiem valdes locekļu amatiem vai arī uz trīs, mainot visu valdi.  

Jau ziņots, ka NEPLP 2.martā izteikusi neuzticību Latvijas Radio valdes loceklim Uldim Lavrinovičam. Padome izteica neuzticību arī Latvijas Radio valdes priekšsēdētājam Aldim Pauliņam, kurš gan pirmdien jau paziņoja par vēlmi atkāpties no amata 9.martā. Padome nolēma, ka Pauliņš un Lavrinovičs ir atsaukti no amatiem ar šā gada 2. martu. Radio valdes loceklei satura jautājumos Sigita Roķei gan dots divu mēnešu pārbaudes laiks, lai pierādītu sevi, un pēc tam padome lems par konkursa izsludināšanu uz divām vai trīs valdes locekļa vietām.

Roķei arī uzdots iesniegt padomē Latvijas Radio funkciju auditu un pierādīt, ka viņas paustais par Radio attīstību un problēmu risināšanu atbilst padomes un arī Radio darbinieku redzējumam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti