Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Bērnu bāreņu fonds viesojas Baltinavā

«Dod pieci» sāksies svētdien

«Dod pieci 2017» akcijā varēs ziedot arī ar bankas karti

Informācijas centrs, kurā iesniegt savu izvēlēto dziesmu, un iespēja ziedot arī ar bankas karti - tādi jaunumi gaida ikvienu, kurš klātienē apciemos labdarības maratona “Dod pieci” epicentru – stikla studiju.

Pagaidām tās logi vēl aizvērti. Bet LTV skatītājiem pašiem pirmajiem jau šovakar ir iespēja ieraudzīt, kāda šogad izskatīsies stikla studija.

“Dod pieci” stikla studija šogad ir daudz plašāka.

Jau no pirmdienas, 18. decembra, “Dienas ziņas” būs ēterā arī no Doma laukuma, jo bez “Dod pieci” Ziemassvētku laiks nav iedomājams.

Ziedot jebkurā paša izvēlētajā apmērā var gan ziedot.lv mājaslapā, gan dodpieci.lv mājaslapā, kur no 4.decembra var pieteikt dziesmu par minimālo ziedojumu – pieciem eiro.

Savukārt labdarības maratons noritēs no 17. līdz 23. decembrim, kad ziedot varēs arī stikla studijā Doma laukumā. 

Iepriekšējos gados “Dod pieci” vāca ziedojumus un vērsa uzmanību uz tādām sociāli nozīmīgām tēmām kā seniori, onkoloģijas pacienti vai vecāki, kam irbērni ar īpašām vajadzībām. Savukārt šī gada mērķis ir vākt ziedojumus programmai "Plecs", kļūstot par jaunu spēlētāju ārpusģimenes aprūpes sistēmā un nodrošinot tiešu atbalstu un saikni ar ģimenēm, kas gatavas savās mājās uzņemt bērnunamu bērnus.

0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti