Dienas ziņas

Raņķos Ziemassvētku vecītis apciemo bērnus un seniorus

Dienas ziņas

"Dod pieci" maratonā saziedoti 133 612 eiro

Dīdžejs piesaista ziedojumus, skrienot maratonus

Dīdžejs Grēviņš skrien pēdējo «Dod pieci!» Latvijas reģionu maratonu Cēsīs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Otrdien, 21. decembrī, skrienošais dīdžejs Toms Grēviņš devās 42 kilometru garā skrējienā Cēsīs, pateicoties kompānijas "Printful" 10 000 eiro ziedojumam. Ar šo distanci "Dod pieci!" dīdžejs Grēviņš pabeigs savu skrējienu sēriju Latvijas reģionos. Taču noslēdzošais skrējiens vēl tikai priekšā – 23. decembrī Rīgā.

Labdarības maratona "Dod pieci! 2021" ideju dīdžejs Toms Grēviņš šogad aktualizē, skrienot piecus maratonus 42 kilometru distancē, tādējādi ar kustību palīdzot tiem, kam tā ir ierobežota. Mirkli pirms ceturtā skrējiena Cēsīs Grēviņš videozvanā sarunājās ar saviem "Dod pieci!" kolēģiem stikla studijā Doma laukumā. Šajā skrējienā viņam ir pievienojies fitnesa treneris Kaspars Ozoliņš, kas kopā ar Tomu Grēviņu vada LTV1 raidījumu "Gudrs, vēl gudrāks". 

"Cēsīs mums saradušies daudzi līdzjutēji. Šeit arī ir Jānis, kurš vienīgais skrēja pirmo maratonu pilnā garumā. Šodien arī novicošot visus 42 kilometrus," priecīgs stāsta Toms Grēviņš. 

Labdarības maratona "Dod pieci!" dīdžejs Toms Grēviņš stāsta, ka ceturtais maratons Cēsīs izceļas iepriekšējo skrējienu vidū:

"Šis maratons ir īpašs, jo uzņēmums "Printful" ne tikai ziedos jau minētos 10 000 eiro, bet par katru viņu darbinieka šodien noskrieto kilometru "Printful" papildus ziedos 5 eiro labdarības maratonam "Dod pieci!"." 

Kompānija "Printful" dīdžeja Toma Grēviņa "Dod pieci!" maratonam Cēsīs ir radījuši īpašu skrējiena karodziņu – ''Vieta ikvienam''. "Printful" pārstāve Santa Rožkalne stāsta par uzņēmuma vērtībām: "Mūsu pamata nostādnēs ir būt atvērtiem cilvēkiem ar funcionāliem traucējumiem. Arī šogad uzņēmums "Printful" strādāja pie atvērtības visiem – "Everyone is welcome here" . Mēs atbalstām atvērtību dažādās formās. Mēs atsaucamies uz saderību ar "Printful" kultūru, nevis to, kāds tu esi un ar ko tu nodarbojies brīvajā laikā."

18. decembrī uzņēmuma "Circle K Latvija" vārdā DJ Toms Grēviņš devās uz Ventspili. 19. decembrī tika izskrieta Liepāja, pateicoties Izraēlas vēstniecības Latvijā ziedojumam, bet, sakot paldies uzņēmuma "Printful" ziedojumam, 21. decembrī pulksten 10.00 Toms Grēviņš savu ceturto skrējienu aizvadīs Cēsīs. Finiša taisne, 23. decembrī pulksten 15.00, tiks sasniegta Rīgā, pateicoties "Rimi Latvija''. 

KONTEKSTS

Ik gadu labdarības maratons "Dod pieci!" aktualizē kādu sabiedrībā nozīmīgu tēmu un atbalsta tās sabiedrības grupas, kurām tas ir patiesi nepieciešams. Šogad ziedojumi tiks novirzīti, lai veidotu pilnvērtīgāku vidi cilvēkiem, kas saskārušies ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem. Iepriekšējos gados ziedots senioriem, speciālo asistentu nodrošināšanai bērniem ar īpašām vajadzībām, atbalstam ar vēzi slimajiem pacientiem, bērniem, kas palikuši bez vecākiem, jaunajiem vecākiem un neārstējami slimiem cilvēkiem.

Labdarības maratonu “Dod pieci!” jau astoto gadu rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti