Daugavpils šosejas remontdarbi – četros posmos; kopumā remontē 70 ceļu posmus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 6 mēnešiem.

Būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās, un vairāk nekā 70 ceļu posmos joprojām norit darbi. Uz Daugavpils šosejas ir četri remontdarbu posmi, darbi turpinās arī uz Vidzemes un Rēzeknes šosejām, informēja “Latvijas Valsts ceļi”.

Rudenī ārā mazāk ir gaišs un agrāk satumst, mijkrēslī un tumšajā diennakts laikā LVC aicina autovadītājus būt īpaši uzmanīgiem. Oktobrī atsevišķus ceļu posmus var klāt slapjas, nobirušas koku lapas, kuru dēļ ceļi var būt slideni, savukārt lietus laikā var rasties akvaplanēšana. Tāpēc autovadītājus aicina pielāgot braukšanas paradumus laika apstākļiem.

Savukārt grants ceļi lietus dēļ vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami. Par pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem aicina informēt LVC, zvanot uz diennakts bezmaksas infolīniju 80005555.

Lielākie satiksmes ierobežojumi saistībā ar galveno autoceļceļu remontdarbiem:

Vidzemes šosejas (A2) posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai četros posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai ar satiksmes regulētājiem – tur ceļā jāpavada aptuveni pusstunda.

Daugavpils šoseja (A6):

  • Posmā no Salaspils līdz Ikšķilei noteikts ātruma ierobežojums 70 km/h un pārmaiņus tiek slēgta viena no divām joslām uz katras no brauktuvēm;
  • Posmā pie Pļaviņām starp abiem rotācijas apļiem ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, trīs luksoforu posmi un ceļā var paiet 15 minūtes;
  • Posmā no Līvāniem līdz Stūrišķiem ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.
  • Posmā no Teivāniem līdz Kreipāniem pie Daugavpils divi reversīvas satiksmes posmi, no tiem viens ar luksoforiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

Uz Bauskas šosejas (A7) no Rīgas apvedceļa A5 (Salaspils–Babīte) līdz pat Lietuvas robežai tiek ierīkotas akustiskās ribjoslas. Intensīvās satiksmes dēļ darbi tur tiks veikti arī naktīs.

Galvenā autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza (A12) posmā no Greivuļiem līdz Greiškāniem pie Rēzeknes ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un 40 minūtes ceļā.

Lielākie satiksmes ierobežojumi saistībā ar reģionālo autoceļu remontdarbiem:

Lielākā apjoma būvdarbi turpinās autoceļa Pūri–Auce–Grīvaiši (P96)

  • posmā no Dorupes līdz krustojumam ar autoceļu Dobele–Krimūnas–Zaļenieki (V1098) – divi pagaidu luksoforu posmi – un divos citos satiksmi regulē priekšrocības zīmes, ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; ceļā jāpavada 40 minūtes;
  • posmā no Auces līdz Grīvaišiem ir līdz diviem luksoforu posmiem, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h un ceļā jāpavada stunda.

Autoceļa Ērgļi–Jaunpiebalga–Saliņkrogs (P33) posmā no Ērgļiem līdz Nedža ezeram vienā posmā satiksmes regulētāji un ātruma ierobežojums 60 un 40 km/h, aptuveni pusstunda ceļā.

Autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) 20 km garā posmā pie Gulbenes ātruma ierobežojums 50 km/h – ceļā paies pusstunda.

Autoceļa Pļaviņas–Madona–Gulbene (P37) posmā no rotācijas apļa līdz Aiviekstei ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h; jārēķinās ar vismaz pusstundu ceļā.

Autoceļa Dūči–Limbaži (P53) posmā no krustojuma ar autoceļu Igate–Intes stacija–Ozoliņi (V130) līdz Limbažiem ir trīs luksoforu posmi un paredzamais remontposma izbraukšanas laiks ir nepilna pusstunda.

Autoceļa Līvāni–Preiļi (P63) posmā no Līvāniem līdz Rožupei ieviests ātruma ierobežojums 70, 50 un 30 km/h, tādēļ ceļā jāpavada aptuveni pusstunda.

Uz autoceļa Jēkabpils–Lietuvas robeža (Nereta) (P75) abpus Biržiem ir četri pagaidu luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Jārēķinās ar pusstundu ceļā.

Autoceļa Jelgava–Staļģene–Code (P94) posmā no Emburgas līdz Ceļmalniekiem ir viens luksoforu posms un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h. Ceļā tur paies pusstunda. No pagrieziena uz Strēlniekiem līdz Bauskas šosejai (A7) – vēl viens remonta posms, kas var prasīt līdz pusstundai ceļā.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti