Dienas ziņas

ES valstis sāk vētīt vienošanos ar Lielbritāniju

Dienas ziņas

Tautieši Londonā pulcējas dievkalpojumā

Čiekurkalniešus aicina līdzdarboties jaunā akcijā

Čiekurkalniešus aicina līdzdarboties pārtikas ziedošanas akcijā

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem.

Viss ir vienkārši: ja trūkst, ņem, bet, ja pietiek, dod! Ar šādu moto Čiekurkalna iedzīvotāji aizsākuši jaunu tradīciju un zem apkaimes eglītes novietojuši labdarības pārtikas kasti, aicinot ikvienu dalīties. Patlaban iecerēts, ka kaste pie bērnu rotaļu laukuma atradīsies līdz janvāra vidum.

Sandra Felfdmane no Čiekurkalna attīstības biedrības stāsta, ka pērn ideja par pārtikas kastes novietošanu esot šķitusi nereāla. Taču šogad Covid-19 pandēmijas nesto ierobežojumu dēļ nostiprinājusies pārliecība – labdarības kastei jābūt.

“Ir viegli dot, kad tev ir. Viegli varbūt ir ziedot naudu dažādiem projektiem. Bet, ja tev pazīstam kaimiņš, kuram ir vajadzība, tas lielākais izaicinājums, manuprāt, ir – tu pats ar savā rokām salasi un aiznes,” saka Čiekurkalna attīstības biedrības pārstāve Sandra Feldmane.

Labdarības kaste novietota daudzstāvu mājas pagalmā un vietējie iedzīvotāji informēti, gan par iespēju ziedot, gan saņemt ziedojumus. Tāpat kastes saturs tiek nogādāts arī vientuļajiem apkārtnes senioriem.

Eglīti, zem kuras atrodas kaste, izrotājuši paši apkaimes iedzīvotāji, kuri arī palīdzējuši sameklēt piemērotu kasti. Tā savu mūžu bija nokalpojusi armijā.

“Cilvēki parāda, ka viņiem rūp līdzcilvēki,” saka Rīgas domes deputāts Kaspars Spunde (“Jaunā Vienotība”).

Plānots, ka pārtikas kaste būs līdz janvāra vidum. Un akcijas aizsācēji priecājas, ka kastē tiek ievietoti kvalitatīvi un ļoti noderīgi produkti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti