4. studija

Kāpēc no Rīgas joprojām nav izvesti savākto lapu maisi?

4. studija

Berģi vēlas atdalīties no Rīgas un pievienoties Garkalnes novadam!

Tilts pār Lielupi garantijas laikā tiek remontēts jau ceturto reizi!

Būvnieki jau ceturto reizi labo vienu un to pašu defektu uz tilta pāri Lielupei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem un 5 mēnešiem.

Ventspils šosejas tilts pāri Lielupei pavisam nesen tika rekonstruēts, taču nu jau vairākkārt to ir nācies par jaunu remontēt, jo būvnieks netiek galā ar defektu, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.

“Uz šī tilta, uz Ventspils šosejas 2017. gadā tika pabeigti būvdarbi, un tiem ir garantijas termiņš 5 gadi, kas šādos gadījumos ir ierasta prakse. Diemžēl būvniekiem nav izdevušās šīs tilta deformācijas šuves, un kopš 2018. gada jau četras reizes mēs esam uzdevuši viņiem garantijas perioda ietvaros par būvnieka līdzekļiem novērst defektus, un tagad ir kārtējā reize, kad diemžēl tas ir jādara,” skaidroja VAS “Latvijas Valsts ceļi” pārstāve Anna Kononova.

Būvnieks ir akciju sabiedrība “A.C.B” un tā apakšuzņēmējs – akciju sabiedrība “LNK Industries”.

Autovadītājiem satiksme regulāri ir apgrūtināta - braukšanas ātrums samazināts un viena josla arī ir slēgta.

“Diemžēl, šis objekts tiešām tā nedaudz krīt ārā no visas tās ierastās prakses, jo jau vairākas reizes viena un tā pati vieta tiek labota, bet būvniekam joprojām neizdodas novērst šos defektus pavisam, un tie rodas atkal un atkal, un mēs ceram, ka tagad, veicot pamatīgākus remontdarbus, šos defektus tomēr būs iespējams novērst pavisam,” klāstīja Kononova.

Šajā reizē būvnieks ne tikai novērš nepilnības, bet viņam arī ir jānomaina stiprinājumi, enkurojumi deformācijas šuvēm.

Šajā reizē nelaimīgās deformācijas šuves bija plānots salabot laika posmā no 11. līdz 30. novembrim, bet darbi joprojām turpinās.

“Diemžēl būvnieks arī šo nav izdarījis, viņš nav iekļāvies šajā termiņā, kas viņam bija dots, un patlaban tas ir pagarināts līdz 15. decembrim, un mēs tiešām ļoti ceram, ka būvniekam izdosies darbus pabeigt,'' sacīja Kononova.

 “Latvijas Valsts ceļi” norādīja, ka patlaban būvdarbus, protams, apgrūtina arī laikapstākļi. Taču kopumā šādas situācijas, kad būvniekam neveicas ar kāda objekta remontdarbiem, nekļūst par iemeslu, lai tas nevarētu piedalīties un uzvarēt citos iepirkuma konkursos, kur, piemēram, jāremontē kāds cits tilts.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti