Būs jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas saistībā ar Austrumu maģistrāles izbūvi

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Saistībā ar Austrumu maģistrāles posma Ieriķu iela–Vietalvas iela otrās kārtas izbūves darbiem no 19. februāra līdz 15. decembrim ieviesīs jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas, informēja Rīgas domē.

Pašvaldībā uzskaitīja:

  • Turpmāk Braslas ielā posmā no Madonas ielas līdz Augusta Deglava ielai – virzienā uz Piedrujas ielu transportlīdzekļu satiksme tiks organizēta vienā virzienā.
  • Vienā virzienā notiks kustība Vestienas ielā posmā no Augusta Deglava ielas līdz Vietalvas ielai, tai skaitā pa pagaidu apbraucamo ceļu – virzienā uz Piedrujas ielu.
  • Šāda satiksmes organizācija tiks ieviesta arī Piedrujas ielā posmā no Vietalvas ielas līdz Pildas ielai – virzienā uz Lubānas ielu;
  • Vietalvas ielā posmā no Matīsa ielas līdz Vestienas ielai, tai skaitā pa pagaidu apbraucamo ceļu – virzienā uz Piedrujas ielu.

Šajā laika posmā slēgs arī transportlīdzekļu satiksmi Madonas ielā pie krustojuma ar Braslas ielu, kā arī Stopiņu ielā pie krustojuma ar Vestienas ielu. Tāpat satiksmi slēgs Kaibalas ielā pie krustojuma ar Piedrujas ielu, kā arī Vietalvas ielā posmā no Piedrujas ielas līdz Jaunrozes ielai.

Par darbiem atbildīgajiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu, kuri atrodas minētajos ielu posmos, transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi, izvietojot pagaidu pieturvietas abos kustības virzienos Nīcgales ielā, pirms krustojuma ar Pildas ielu un pagaidu pieturvietu Piedrujas ielā virzienā uz Pļavniekiem, informēja pašvaldībā.

Austrumu maģistrāles 2. kārtas būvniecības satiksmes izmaiņas
Austrumu maģistrāles 2. kārtas būvniecības satiksmes izmaiņas

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti