Panorāma

Risina strīdu starp RSU prorektoru un profesori

Panorāma

Latvija paliek ārpus Eirovīzijas fināla

Slēdz tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu

Burovs licis nekavējoties slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 5 gadiem.

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs ("Gods kalpot Rīgai") licis nekavējoties - jau no piektdienas, 17.maija - slēgt tramvaju satiksmi pār Brasas tiltu.

Burovs norādīja, ka piektdien sanāksmē ar Valsts policiju un Būvniecības valsts kontroles biroju nolemts noteikt ierobežojumu, ka pār tiltu nevar kursēt transports virs 30 tonnām. Tā kā "Rīgas satiksmes" zemās grīdas tramvaji šo svaru pārsniedzot, pagaidām nolemts tramvaju kustību slēgt.

Operatīvajā sanāksmē "Rīgas satiksmē"  esot plānots uzdots izvērtēt, vai pār tiltu iespējams laist, piemēram, vecāka modeļa tramvajus vai autobusus, kas svara kategorijā iekļaujas. Tāpat tuvāko stundu laikā tiks aplēsts, cik ātri tramvaju kustību iespējams slēgt, kā arī kādā veidā iespējams turpmāk nodrošināt sabiedriskā transporta organizāciju.

Vienlaikus viņš pauda cerību, ka jau piektdienas vakarā tramvaju satiksme šajā posmā tiks slēgta. "Kamēr mums nav pārliecības par tilta tehnisko stāvokli, drošība ir primārais," norādīja Burovs.

Vienlaikus pār tiltu virzienā prom no centra joprojām drīkst kursēt privātais transports.

„Rīgas Satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča-Feldmane
00:00 / 00:54
Lejuplādēt

Patlaban pār Brasas tiltu kursē 11.tramvajs un 9.autobuss.

„Rīgas satiksme” informēja, ka patlaban slēgtā 11.tramvaja maršruta kustības dēļ ir pastiprināta 9.maršruta autobusa kustība.

Savukārt no 18.maija tiks nodrošināts speciāls autobusa maršruts slēgtā 11.tramvaja maršruta vietā.

„Rīgas Satiksmes” pārstāve Baiba Bartaševiča Feldmane sacīja, ka būs slēgtas arī atsevišķas pieturvietas un par to būs izvietota informācija: “Esam mēģinājuši izsūtīt ielās mūsu cilvēkus un izvietot informāciju pieturvietās.”

Plašāku informāciju par „Rīgas satiksmes” piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājas lapā www.rigassatiksme.lv vai sociālajos tīklos „Twitter”, „Facebook”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti