Braukšana apgrūtināta uz visiem valsts galvenajiem autoceļiem

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 7 gadiem.

Šobrīd lielāko daļu valsts galveno autoceļu klāj sniegs un apledojums, ziņo VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Apmierinoši braukšanas apstākļi ir tikai atsevišķos galveno autoceļu posmos.

Vissliktākā situācija ir Latgalē, kur braukšana ir apgrūtināta uz visiem galvenajiem autoceļiem. Ceļus šobrīd tīra vairāk nekā 100 sniega tīrīšanas tehnikas vienības. Valsts ceļu uzturētāji no 1. novembra strādā diennakts režīmā. VAS "Latvijas Valsts ceļu" pārstāve Anna Kononova aicina autovadītājus ziņot par ceļu posmiem, kurus nepieciešams tīrīt.

"Mēs aicinām autovadītājus iespējami vairāk ziņot par vietām, kur ir izveidojies apledojums, kur ir apgrūtināta braukšana," sacīja Kononova.

"Ir jāsaprot, ka nav iespējams katru ceļa kilometru 24 stundas diennaktī novērot, tāpēc autovadītāji, kas pārsvarā ir pirmie, kas saskaras ar jebkādiem apgrūtinājumiem uz ceļa, var sniegt mums ļoti lielu palīdzību, informējot par to, ka kaut kur ir apgrūtināta braukšana," pauž Kononova.

"Tad uzturētāji var doties un kaisīt un tīrīt sniegu. Protams, ir jārēķinās, ka, lai nokaisītu un notīrītu sniegu, ir nepieciešams laiks. Arī pie šādiem laika apstākļiem, kad snigšana turpinās, ir arī jāsaprot, kad ceļš vienreiz tiek notīrīts, viņš pieput un piesnieg atkal un atkal. Līdz ar to tas būs nepārtraukts darbs visu laiku, kamēr snigs," viņa piezīmē.

Ziņot par apgrūtinošiem braukšanas apstākļiem var, zvanot uz bezmaksas tālruņa numuru 80005555.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti