Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadītājas amatā ieceļ līdzšinējo vietnieci Kovaļevsku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Valdība otrdien par Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) vadītāju apstiprināja līdzšinējo inspekcijas vadītāja vietnieci Gunitu Kovaļevsku. 

Kovaļevska līdz šim jau ilgstoši veica vadītāja pienākumus tādēļ, ka iepriekšējais vadītājs Jānis Ābele gada sākumā nolēma pamest amatu. 

Labklājības ministrija (LM) norādījusi, ka Kovaļevska teicami pārzin ne tikai politikas īstenošanas un attīstības jautājumus, bet arī veiksmīgi pārvaldījusi inspekcijas administratīvo darbu, rūpējās par komandas vienotību, komandas izglītošanu un atbalstu, kā arī veica saimniecisku darbību ar iestādes resursiem. 

Izvērtējot amata pretendentus, īpaši tika novērtētas Kovaļevskas zināšanas un pieredze, risinot tiesību normu piemērošanas jautājumus, tai skaitā sadarbībā ar jomā iesaistītajām iestādēm. 

Kovaļevskai ir augstākā juridiskā izglītība, un VBTAI viņa strādā kopš 2018. gada.

Izvēloties VBTAI vadītāju, valdība ņēma vērā iestādes izaicinājumus – bērnu tiesību aizsardzības sistēmas pakāpeniska pilnveide, tai skaitā bāriņtiesu funkcionālās pārraudzības īstenošana, bāriņtiesu darbinieku sertifikācijas administrēšana, bāriņtiesu metodiskās vadības funkcijas stiprināšana. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti