Baltijas valstis apvienojas atbalsta akcijā «Baltijas ceļš. Brīvību Baltkrievijai»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 3 gadiem un 9 mēnešiem.

Solidarizējoties ar Baltkrievijas tautu tās brīvības un demokrātijas centienos, Latvijas iedzīvotāji ir aicināti vēsturiskā Baltijas ceļa gadadienā, 23. augustā, piedalīties vērienīgā solidaritātes akcijā "Brīvības ceļš" Lietuvā, bet dienu iepriekš doties uz Latgali un pievienoties gājienam gar Baltkrievijas robežu.

Akcija "Baltijas ceļš. Brīvību Baltkrievijai" būs solidaritātes ķēde no Lietuvas galvaspilsētas Viļņas līdz Baltkrievijas robežai, kurā viens no ceļa posmiem jāaizpilda dalībniekiem no Latvijas.

Latvijas pusē akcija sāksies jau 22. augusta vakarā Zilupes novada Pasienes pagastā.

jaunatnes organizācijas "Protests" pārstāvis Dainis Miglāns
00:00 / 00:51
Lejuplādēt
"No Baltkrievijas, Krievijas un Latvijas robežu satikšanās punkta, ko agrāk pazina kā "Draudzības kurgāns" (Zilupes novadā, Pasienes pagasta Meikšānos), plkst. 19 sāksies jaunatnes organizācijas "Protests" organizēts gājiens gar Baltkrievijas robežu. Tā noslēgums notiks 23. augustā Krāslavas novada Piedrujā, kur plkst.12 norisināsies solidaritātes akcijas atklāšanas pasākums.

 

Šis pasākums būs, pirms mēs dosimies uz Viļņu, uz lielo Brīvības ceļa pasākumu, tā būs milzīga cilvēku ķēde no Viļņas līdz Baltkrievijas robežai.

Mēs sagaidām visus, kas vēlas pievienoties mūsu solidaritātes gājienam. Mūsu "Facebook" pasākumu lapā un "nvo.lv" būs publicēta karte un laika posmi, kuros ceļa gabalos, cikos mēs iesim. Mēs neplānojam cilvēku skaitu, mēs gaidām visus, kas gatavi iet. Mēs arī nesagaidām, ka visi ies to pilno ceļu, jo tas ir ļoti nogurdinoši no plkst. 19 vakarā līdz plkst. 12 dienā. Mēs sadalīsimies ceļa posmos, un katrs tiks aicināts iet savā ceļa posmā," sacīja gājiena Latgalē koordinators, jaunatnes organizācijas "Protests" pārstāvis Dainis Miglāns.

Svētdien, 23. augustā, no Piedrujas akcijas dalībnieki sāks ceļu uz Viļņu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti