Dienas ziņas

Smiltenē aizdedzinātas baznīcu durvis

Dienas ziņas

Preiļos māmiņa pati šuj rotaļlietas

Atvērts rekonstruētais Cēsu stadions

Atvērts rekonstruētais Cēsu stadions

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

No šīs nedēļas cēsiniekiem pēc pusotra gada būvniecības atvērts rekonstruētais un ilgi gaidītais stadions. Noslodzes stadionam netrūks, jo turpat blakus atrodas Nacionālo bruņoto spēku instruktoru skola un Cēsu profesionālā vidusskola.

Jau tagad ieplānoti vairāki valsts mēroga sporta pasākumi, kas nākamvasar notiks Cēsīs.  

Jauno stadiona skrejceļu pirmie iemēģināja Cēsu sporta skola aktīvisti, un, lai gan vietām tas ir nedaudz apledojis, sportot gribētāji atzina, ir milzīgs prieks, ka Cēsīs beidzot ir moderns stadions.

„Iespaids labs par stadionu, noderēs vasarā, kad varēs trenēties izturības skrējieniem uz ātrumu, tad būs ļoti labi,” atzina Cēsu iedzīvotāks Juris Gudēvics-Liepiņš.

Skrejceļš, bērnu rotaļu laukums un āra trenažieri ir tās zonas, kas ziemas mēnešos ik dienu būs atvērtas sportotgribētājiem. Taču pavasarī būs pieejami arī pludmales volejbola sektori, laukums basketbolam, volejbolam un tenisam, kā arī būs iespēja trenēties dažādās vieglatlētikas disciplīnās.

„Tā ir iespēja trenēties Cēsu sporta skolai un Nacionālo bruņoto spēku puišiem un meitenēm, ir dažādās grupas, kuras ļoti gaidīja šo stadionu,” sacīja Cēsu novada pašvaldības administrācijas vadītāja Ieva Goba.

Arī Cēsu profesionālas vidusskolas audzēkņi jaunatvērto stadionu nākotnē izmantos bieži, jo tas atrodas pie pašas mācību iestādes. Sporta skolotāja uzsver, modernais skrejceļš ļaus stundas ārā aizvadīt daudz garāku periodu.

„Beidzot varēsim izpausties šeit, nebūs tikai futbols un skriešana, viss ir pielāgots, lai katrs varētu kaut ko atrast sev,”  teica Cēsu profesionālās vidusskolas sporta skolotāja Klinta Puriņa.

Plānots, ka vasarā Cēsīs notiks gan valsts mēroga futbola mači, gan pludmales volejbola turnīri, kas pulcinās lielu skatītāju skaitu. Tiesa gan, pagaidām jāizlīdzas ar pārvietojamām skatītāju tribīnēm, jo to būvniecība iepretim futbola stadionam notiks nākamajā vasarā.

„Pavasarī uzsāks tribīņu celtniecību, ko paredzēt pabeigt līdz rudenim, zem tām būs telpas tiesnešiem, noliktavas un sanitārie mezgli,” stāstīja Goba.

Savukārt stadiona trešajā kārtā plānots izbūvēt sektoru šķēpmešanai, kā arī slidotavu. Kopumā stadiona rekonstrukcijā līdz šim investēti 2,8 miljoni eiro, no tiem 1,5 miljoni ir valsts ieguldījums. Svinīga stadiona atklāšana plānota pavasarī, kad sāksies aktīvā sporta sezona.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti