Dienas ziņas

Dienas ziņas

Dienas ziņas

Jauniešu migrācija – izaicinājumi un ieguvumi

Reida antirekords – 155 kilometri stundā

Ātruma kontroles maratona līdzšinējais antirekords šodien - 155 km/h

Ātruma kontroles maratonā, kas trešdien, 18.aprīlī, diennakti notiek uz Latvijas ceļiem, līdzšinējais antirekords ir 155 kilometri stundā (km/h) – ātrums, ar kādu uz Rīga – Bauska autoceļa pārvietojās automašīna “Audi”.

Savukārt uz Rīgas apvedceļa pieķerts autovadītājs, kas brauca ar ātrumu 133 km/h.

Savukārt Vidzemes reģionā tika apturēta automašīna, kas brauca ar ātrumu 91 km/h, pārsniedzot pieļaujamo ātrumu 70 km/h. Pēc apturēšanas šofera blakussēdētājs piedāvājis policijai 2000 Krievijas rubļu kukuli. Abi braucēji - Latvijas pilsoņi - ir aizturēti un par notikušo sākts kriminālprocess par kukuļdošanu valsts amatpersonai.

Valsts policija jau ceturto gadu piedalās Eiropas ceļu policijas tīkla rīkotajā ātruma kontroles maratonā, kurš turpināsies līdz ceturtdienas, 19.aprīļa, plkst.6. Ātruma kontroles maratona mērķis – pastiprināti kontrolēt atļautā braukšanas ātruma ievērošanu un sodīt ātros braucējus. Līdzšinējā policijas pieredze liecina, ka autovadītāji ziņām par šo maratonu seko un gāzes pedāli spiež prātīgāk.

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis atklāja, ka uz ceļiem nav vairāk policijas patruļu nekā ikdienā, bet visa uzmanība tiek pievērsta atļautā ātruma pārkāpējiem.

Policijā arī atklāja –

šovasar bieži ceļu posmos pēc stacionārajiem radariem izvietos pārvietojamos, lai mazinātu vēlmi "uzreiz uzspiest atkal gāzi".

1 komentārs
Janis Krampis
Sen Jūs cienu, tomēr šodienas reportāžu nesaprotu. Neticu, ka esmu vienīgais, kurš vismaz ar 180 braucis, tikai nepieķerts. Jūs tiešām domājat, ka rekordus noskaidrojāt? Zinu, neesmu vienīgais, kurš nopietni ātrumu pārkāpis:)
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Populārākie
Interesanti